Статуси за темою:

Домашні чіпси

Домашні чіпси

Домашні чіпси в мікрохвильовці за 10 хвилин! Рецепт приготування.

Це, мабуть, найшвидший і найпростіший рецепт приготування домашніх чіпсів. А найголовніше – чіпси без будь-яких добавок, 100% натуральний продукт. Приготувати чіпси дома нам допоможе мікрохвильова піч. Чіпси виходять дуже смачні. Для їх приготування потрібно всього 10 хвилин.

Приготування:
1. Картоплину треба нарізати тонесенькими скибочками. Для нарізки можна використовувати ніж або спеціальну тертку.

2. Далі слід промити сбибки холодною водою. Інакше їх потім буде неможливо відокремити від посуду або паперу. Для промивання краще використовувати друшляк.

3. Після промивання необхідно трохи зачекати, поки вода повністю стече. Далі візьміть тарілку з мікрохвильовки, накрийте її папером для випічки і викладіть на неї скибочки картоплі. Якщо немає паперу для випічки, то можна викласти скибки просто на тарілку.

4. Ставимо в мікрохвильовку, включаємо на повну потужність і дивимося. Як тільки чіпси починають «коричневіти» в деяких місцях – відразу вимикаємо. Головне не прогавити цей момент, бо якщо вимкнути раніше вони будуть нехрустящі, якщо пізніше – зі смаком горілого. Час приготування буде в межах 2 – 10 хвилин, в залежності від порції.

5. Сіль \ перець \ приправи додавати за смаком)

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha