Статуси за темою:

Чому Русь стала Україною???

Київська Русь - це Україна
Напевно багато кого цікавиться відповідь на це запитання, хоча зараз і існує чимало різної літератури та думок. Та все ж факт залишається фактом, що назва ця існувала давно та вперше загадується в згадується в Київському літописі під 1187 роком.

І, що б там не розповідали русссссскіє, Україна, була, є і буде!

В 1916 друкується книга: “Русь – Україна а Московщина – Россія”. Це є Історично-політична розвідка Льоґіна Цегельського, з картою. Видання друге, перероблене. Книга відкриває нам “образно” історію України та роз’яснює різні поняття. Та коли б потрапило щось подібне до рук русского, він би заявив, що це все брехня та підробка та що ми всі “адін народ”. Таке, їхнє діло, щораз боротьбу українців за власну країну принижувати та знищувати. Але все ж не будемо відволікатись від теми та повернемось до того, чому назва все ж змінилась.

Звичайно зараз можна зустріти різні статті на тему імені Україна, але звернемось до старих патріотичних діячів. Читаємо книгу Цеґельського на сторінці 86:

Історичні документи Русь - Україна

Точніше аж до половині 17-го століття українці називали себе русинами і так їх кликали тодішні сусіди. Все ж це не пояснює, чому стали всі зненацька називатись українцями. Тому дивимось далі:

Україна - Русь, факти і докази

Київська Русь - це Укрвїна. Історичний факт

Всі хто свідомо читав історію і так знають та розуміють, що Україна та Росія це є і різні держави так, і різні народи, але якщо один народ зробити рабом і насильно його змінити то цей народ і забуде коріння, мову та ким він був та мав залишитись. Точніше як би наш народ і називався “руским”, “руським” то сьогодні не було б України взагалі.

Історичні документи

Усторичні документи і факти

Навіть з логіки ми змінюємо щось в собі, коли за нами хтось повторює, от так і сталось з землями Русі. Не бажаючи зближуватись з москвинами, русини стали українцями і до “окраїни”, назва, відношення ніякого не має. І як можна побачити далі, народи продовжували відрізнятись.

Русь - Україна! Історичний факт

Навіть досліджуючи старі мапи (карти), можна свідомо побачити, які назви на яких територіях були, так як при Петрі І, Москва стає Россією. А ще які наслідки через це є зараз.

Джерело: РУСЬ –> УКРАЇНА
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha