Статуси за темою:

Деградація людства

Парадоксальна епоха

Чи замислювалися ви коли-небудь, в наскільки парадоксальній епосі ми живемо?

Люди, маючи високошвидкісний доступ до інтернету зовсім не процвітають у своєму інтелектуальному розвитку, а скоріше навпаки – деградують на очах. Особливо очевидним це стає в соціальних мережах, судіть самі: пост, який несе в собі якесь смислове навантаження, що змушує задуматися про щось (ситуація в країні і т.д), що спонукає щось змінювати навколо себе навряд чи отримає тисячу “лайків” , яку, в свою чергу, з легкістю набере чергова тупа цитата, ванільний статус або ідіотська картинка. Досить подивитися на рейтинг найпопулярніших пабліків в контакті, щоб зробити висновок про досить жалюгідний інтелектуальний стан більшої частини користувачів.

Буквально 10 років тому, ми, що народилися в кінці 80-х, не маючи інтернету, шукали різну інформацію по крихточці, купували журнали, книги, диски, словом, в міру сил займалися самоосвітою. Зараз практично будь-яка інформація стала доступною кожному, і, чи не подається на блюдечку з блакитною облямівкою: щоб знайти щось, достатньо буквально пари кліків мишею. Але, на жаль, переважній більшості юзерів глибоко “фіолетово” на невичерпні поклади інформації, які тримає у собі всесвітня павутина – їм цілком вистачає соцмереж і пари розважальних (порно?) Сайтів. Люди свідомо обмежують себе від, як вони кажуть, “непотрібної” інформації, добровільно звужуючи свій кругозір, зациклюючись на чомусь одному і не бажаючи дізнаватися нове. По суті – займаються самоцензурою. Парадоксально, але факт.

Давайте дивитися на речі тверезо: зараз, коли більшість ЗМІ, так чи інакше, знаходяться під контролем держави, інтернет залишається єдиною, поки що вільним дискусійним майданчиком, практично не піддається цензурі. Так може варто використовувати його для того, щоб спробувати хоч трохи щось змінити світ навколо? “Хто володіє інформацією – володіє світом“. Замість того, щоб репостити до себе на сторінку чергову цитатного копіпаст, краще прочитайте будь-яку цікаву статтю і поділіться нею з друзями. Адже інтернет це не три ваших улюблених сайиу, а цілий всесвіт. Використовуйте його раціональніше.

(с) http://www.facebook.com/svobodavnutri

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha