Статуси за темою:

Ескорт-послуги

Ескорт-послуги

Такого виду послуги існували протягом усього часу існування людства. Здається, народилися вони разом із народженням першої людини. Протягом усієї історії вони трансформувалися, разом із змінами епох моралі, але первісну поведінку не зміниш, хоч би як її не глушити різними нормами. Мова йде про людську діяльність, яка більше притаманна жіночій половині людства і яка заслужено отримала означення – найдавнішої професії людства.

Ви, мабуть, уже догадалися, що ескорд-послуги – то не транспортні перевезення, чи супроводжування VIP персон, а надання особливих та специфічних послуг сексуального характеру. Представниць, що надають ескорд послуги, як тільки не називають і проститутками, і путанами, і сексуальними рабинями, і нічними метеликами, і повіями, але суть не у назві, а у тому, що вони завжди були, є і будуть. То чи правильно наше суспісьство робить, коли цурається їх?

Відомо, що історія проституції, почалася ще із первісної людини, що жила угрупуваннями (стадно), де був один лідер, який володів своїм плем’ям і одна жінка – його супутниця. Жінка, у якої є природній інстинкт, що кличе до благополуччя своєї дитини, шукала його саме у найсильнішого чоловіка. А щоби захопити його увагу, вдавалася до першоформи проституції. Це було абсолютно нормальним явищем, ба більше – елітним.

У стародавньому Єгипті проституції виділялася окрема, особлива увага. Вона, навіть, набула релігійного та ритуального характеру і такою справою могли займатися лише посвячені у жриці жінки, та тогочасне духовенство.

У стародавньому Римі, проституція процвітала як ніде інше. У той час вона вже не була елітним явищем, але також залишилася не всім доступною. Справа у тому, що винахідливі підприємці зрозуміли, подібні послуги користуються попитом, а значить з цього можна заробляти. З кожного сексуального сеансу брали певну оплату, а будинки, де займалися продажем сексуальної потіхи, назвали борделем – ця назва існує і досі. У військовій державі, якою була Римська імперія, проституція була, навіть необхідною. Солдатам в якості оплати за службу, давали спеціальна жетони, які давали пропуск у борделі, щоби там зняти психологічну напругу. Особливістю борделей Римської імперії, було те, що вони публічно змагалися за титул елітного, що не скажеж про сучасність.

А сучасний бордельний бізнес, має подібну схему до того, що розвинувсяя у Римській імперії, правда через докорінну фільтрацію цієї справи середньовіччям та християнським заочним кодексом, усе “пішло у тінь”. Проституція у нас вважається напівлегальною, та чи правильно це?

Подібні строктри, що надають ескорд-послуги, існують і в Україні. До прикладу це посилання: http://intimgirls.net/girls/elite. Як бачимо, користуються ними не лише прості люди. У сферу сексуальних послуг втягнуті, навіть, найвідоміші та найпублічніші персони, так звані VIP персони. Це і політики, і спортсмени, і публічні бізнесмени. Складається враження, що всі все бачуть, знають, але приховують. Це лише через те, що ми досі протягуємо тінь темних віків людства, за собою у майбутнє.

Проте є і оптимістичні погляди на сучасню сферу ескорд-послуг. У багатьох країнах проституція таки легалізується. Більше того, все більше країн підносять це питання на розгляд, бо ми знаємо, що природу не обійти, а тримання під замком очевидного – це справа не надто освіченого суспільства.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha