Статуси за темою:

Професії майбутнього

Майбутнє Професії майбутнього

Як відомо, світ не стоїть на місці, адже ще у свій час видатний педагог А.С. Макаренко писав, що життя – це рух колективу, а зупинка – його смерть. Загалом цю фразу можна віднести не лише до колективу, а й до усього людства. Саме із розвитком цього ж людства актуальним стає питання про професії майбутнього, особливо у світлі наразі діючого та актуального ЗНО. Отож, поглянемо, що нам пропонує ринок праці майбутнього.

  1. Розробник мобільних додатків. Ні для кого не секрет, що мобільні технології розвиваються на рівні із комп’ютерними, і деякою мірою дифузують одна в одну. Тому дана професія набирає обертів.
  2. Розробник комп’ютерних ігор. Комп’ютерні ігри вже давно зайняли стабільну нішу у світі віртуальності і на даний момент лише все більше і більше розвиваються, є попит, є покупець – є товар.
  3. Урбаніст або ж спеціаліст по розвитку технологій. Уже зараз урбанізація поширюється із блискавичною швидкістю, люди освоюють нові землі, села стають мегаполісами. Саме тому у майбутньому спеціалісти із відповідними знаннями по соціальній сфері, транспортій тощо будуть актуальними.
  4. Еколог. Певно чи не єдина професія, яка має міцне коріння, проте залишається популярною, а головне потрібною, адже необхідно реанімувати наслідки урбанізації і думати про здоров’я природи та людей.
  5. Робототехнік. Все частіше люди говорять про те, що роботи звільнять людей від роботи і будуть незамінними помічниками людини, але ж для цього потрібно комусь їх робити, складати, ремонтувати. При цьому роботи – це не лише людиноподібні кіборги, але й промислові машини, що спрощують життя. От наприклад подъемник, автоматизована механічна установка, що уже замінила деількох робітників (що потрібні були для аналогічної роботи в минулому). І таких прикладів багато.
  6. Дієтолог. Людство б’є на сполох, адже проблема ожиріння не знає вікових меж і є доволі актуальною.
  7. Соціальних працівник соціальних мереж. А що ж, і в інтернет просторах живуть біль, проблеми, труднощі і т.д, які потрібно комусь вирішувати.

Ось такий, далеко не повний список професій майбутнього, адже кожного дня людство вигадує собі нові проблеми і нові шляхи їх вирішення.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha