Статуси за темою:

Психологія взаємовідносин

Психологія взаємовідносин між хлопцем та дівчиною

Вітаємо всіх дівчат та хлопців, що цікавляться психологічною стороною взаємовідносин у подружжі. Сьогодні розглянемо основні тонкі моменти, які потрібно знати для того, щоби ваші взаємовідносини були успішними, а ваше життя спокійним, та приємним.

Давайте спочатку розглянемо базове правило, що існуює в психології взаємовідносин між хлопцем та дівчиною. Суть цього правила достатньо проста і не повинна викликати затруднень у розумінні. Потрібно знати, що існує так званий баланс значимості (БЗ). Наприклад, якщо хлопець постійно намагається догодити дівчині (дарує різні подарунки, засипає квітами, говорить багато  компліментів), то її значимість у такій парі буде значно вищою, ніж його, відповідно й зацікавленість до нього буде заниженою. Тому запам’ятайте – для побудови правильних відносин, для уникнення дрібних сварок та руйнівної лайки – потрібно всього лише тримати цей баланс значимості рівним! Просте правило, чи не так? Але водночас дуже дієве, та фундаментальне.

Звичайно, що на ділі втримати баланс значимості у парі зазвичай складніше, ніж це може здатися на перший погляд, проте стежити за ним не є надзавданням і обов’язково потрібно. Якщо баланс буде нахилятися в одну сторону у взаємовідносинах між хлопцем та дівчиною з’явиться два типи двох половинок – одна ведуча, інша залежна. Такі стосунки приречені на провал. Для правильного балансу можна розділити лідерство у парі за типом діяльності, тобто десь повинен лідирувати хлопець, наприклад в дозвіллі, а в чомусь іншому – дівчина, наприклад приготування їжі та кухня загалом.

Намагайтеся пам’ятати про це базове правило в психології взаємовідносин і тримайте баланс значимості якомога врівноваженим. Якщо у вас він не коливатиметься і, що найгірше, не схилятиметься в одну сторону, то і відносини будуть в порядку. Психологія відносин між хлопцем і дівчиною елементарна!

Ми розглянули базове поняття-правило, яке необхідно знати, коли вибудовуєте відносини із коханою людиною. Якщо ви цікавитеся психологією взаємовідносин між хлопцями та дівчатами і хочете ознайомитися з нею ширше та глибше, вам можуть допомогти матеріали з цього сайту: http://findlove.in.ua/articles/. На порталі FindLove в окремій категорії, час від часу, з’являються статті на тематику знайомств та взаємовідносин від професіоналів та психологів.

Ну а ми вам бажаємо міцних відносин з другою половинкою, взаєморозуміння і успішного розвитку. І дякуємо, за увагу до ресурсу 😉

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha