Статуси за темою:

Що робити, коли немає роботи?

Дуже часто можна почути від наших співвітчизників щось на кшталт ” наш завод у (підставте свою назву міста) закрився, ми там все життя працювали, що нам тепер робити” і т.п..

Я не хочу робити, бо нема роботи

Я завжди запитую, а чому ви не їдете туди де є гроші ? На що зазвичай отримую 100500 різноманітних причин (відмазок), що означають лише одне – я не хочу робити, бо нема роботи, а є робота – я не хочу робити.

Власне люди ! Агов, ми живемо при капіталізмі, а це значить, що якщо ви хочете жити (а не існувати) то ви повинні рухатися, ви повинні бути мобільними !

Не можна просто так брати й опускати руки !

Так живе весь світ і це нормально ! Нормально переїжджати у пошуках кращої роботи, кращих перспектив !

Подивіться як живуть люди в США. За життя вони змінюють місце проживання і радикально професію 5-8 разів. Тобто кожен раз, коли американці бачать що попередня робота або місце проживання не дають їм того що хочуть, вони починають перевчатися, самовдосконалюватися і … МІГРУВАТИ !

Радянська (совкова) система виховувала людей по іншому, та система хотіла щоб люди були рабами, гвинтиками, які не здатні на самостійні рішення. Власне при совку люди якщо і мігрували, то частіше це була або посилання, або наказ згори який ви не могли не виконати. Більшість же людей, в совку були міцно привязаними до одного місця. Ба навіть будували житлові масиви неподалік від заводів . Хрущовки, панельки – ці жахливі, мотороші і страшно не виґодні будинки, фу фу фу. Люди не вміли самостійно, навіть з’їздити такупити миксер киев.

Ну то я щось відволікся . Вертаймось до наших баранів !

Так от, якщо у вашому населеному пункті немає грошей (реально таке буває, просто напросто малий оборот коштів на певній території), тоді ви хоч із шкіри вилазьте, але нормально ви там не заробите. Причина – бо там просто мало грошей!

Який з цього всього можна зробити висновок ???

Люди, їдьте в ті місця де крутяться бабки, туди де є можливість чогось навчитися, отримати досвід, знайти однодумців !
Все, я скінчив !

P.S. ШАНОВНЕ ПАТРІОТИЧНЕ ПАНЬСТВО, Я ТУТ МАЮ НА УВАЗІ МІГРАЦІЮ ВНУТРІШНЮ, ПО УКРАЇНІ !

Джерело: Дмитро Паламарчук
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha