Статуси за темою:

Тайм менеджмент

Тайм менеджмент

У нашому сучасному світі більшість людей веде активний спосіб життя. Робота, купа справ, захоплення, хобі, відрядження, екзамени. І все це необхідно встигнути зробити за 24 години. Мимоволі задаєшся питанням: як?

Відповідь дає тайм менеджмент. Це система організації Вашого загального часу. Розглянемо детальніше.

Насамперед, Ваші справи необхідно поділити на 4 групи: термінові важливі, термінові неважливі та нетермінові важливі і нетермінові неважливі. Ці групи дозволяють систематизувати Ваші справи за ціннісними характеристиками по відношенню до Вас.

Важливі термінові – це можуть бути термінові справи, які вимагають негайного Вашого втручання, з ними не потрібно зволікати і відкладати у довгий ящик, адже їхнє невиконання загрожує Вам стресом, депресією, апатією.

Важливі нетермінові  – це ті справи, на виконання яких ми маєте певний запас часу, це може бути створення бізнес-плану, організація певних заходів, планування майбутніх дій. Це одна із найголовніших категорій, адже забезпечує для Вашого темп життя контроль, рівновагу, дисциплінованість. Це Ваші плани, які мають обов’язково втілитися у життя найближчим часом.

 Неважливі термінові – до цієї групи справ відносимо певні телефонні розмові, ділові зустрічі, ті справи, які можна коригувати при необхідності, але не потрібно на них витрачати більшість сил та енергії бо це призведе до заклинювання уваги на не головному.

Неважливі нетермінові –  остання група справ, яку виділяє тайм-менеджмент, сюди входять ті дрібнички, які не повинні красти Ваш час: порожня трата часу, розваги без яких можна обійтися тощо. Витрата часу на такі дрібниці призводить до безрезультатності, залежності від чогось, безвідповідальності. Тому контролюйте свій час і свої сили.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha