Статуси за темою:

Які шини кращі для автомобіля?

Давайте подумаємо над питанням, які шини для автомобіля кращі, камерні чи безкамерні? Ще років 10 тому на всі автомобілі у 90% випадках встановлювали камерні шини, на сьогоднішній день все з точністю навпаки, тобто практично 90% шин безкамерні. Так чому ж так сталося? Чим безкамерні шини краще? Давайте розберемося…

Які шини кращі для автомобіля?

Камерні шини

Першими з’явилися камерні шини, було це достатньо давно і ті перші камерні шини не були схожі на сьогоднішні. Камерна шина широко застосовувалася до 90 – 2000 років, потім на їх зміну прийшли безкамерні шини.

Камерна шина складається з твердої шини (зовнішня частина) та покришки. Потім йде камера колеса, яка вставляється всередину покришки. І все це одягається на металевий диск.

Плюси і мінуси камерної шини

Камерна шина має ряд плюсів, але і ряд мінусів, в порівнянні з безкамерною шиною. До плюсів можна віднести – невисоку ціну і безнаслідковість після деформації колісного диска. Але, на жаль, плюси камерного колеса на цьому закінчуються. Зате мінусів дуже багато – камерні шини набагато швидше зношуються, більше нагріваються, а відповідно керованість автомобілем гірша, також при проколі колеса, камерна шина дуже швидко втрачає повітря, після чого стає неможливим подальше пересування.

Безкамерні шини

Наступним у питанні «Які шини кращі для автомобіля, камерні чи безкамерні?», йде безкамерний варіант. Безкамерні шини з’явилися відносно недавно, близько 10 – 30 років тому. Однак у широкому застосуванні безкамерні шини використовуються тільки 10 – 15 років, мода на ці шини така ж молода як і на автовидеорегистратор купить який зараз мріє кожен автолюбитель.

Безкамерне колесо складається з верхньої (зовнішньої частини), покришки, яка є і внутрішнім шаром колеса, тобто звичної камери в такій шині немає. Внутрішній шар безкамерної шини, складається із спеціальної герметизуючої гуми, яка у разі проколу “обіймає” чужорідне тіло і не дає швидкого виходу повітря. Безкамерна шина одягається відразу на металевий диск.

Плюси і мінуси безкамерної шини

Плюсів у безкамерної шини багато, це – і тривалий термін експлуатації, що набагато перевершує камерні варіанти, і невисокий нагрів шини, через відсутність повітряної подушки між покришкою і камерою (відповідно краща керованість), також при проколі безкамерна шина буде довго тримати повітря, що дозволить вам доїхати мінімум до автосервісу, а максимум можна їздити тижнями, підкачуючи колесо, головне не виймати сторонній предмет з шини. Але безкамерна шина має і мінуси – ціна безкамерної шини вища, ніж у камерного варіанту, обслуговування теж. Також безкамерна шина чутлива до деформації диску, якщо ви погнули диск, влетівши у велику яму, то вам потрібно їхати в шиномонтаж, і випрямляти диск, інакше безкамерне колесо буде спускати.

Ось і все в питанні камерних та безкамерних шин. Звичайно безкамерні варіанти більш досконалі, ніж камерні, тому й вибір автомобілістів саме на других. Більшість говорить про те, що камерні шини скоро підуть у минуле, бо зараз вони менш економічні, а економічність – зараз має найвищий пріорітет для автомобіля.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha