Статуси за темою:

Історія, що зачепить твою душу

Вовк і дівчинка

На днях, полювання виявилося напрочуд вдалим. Як ніколи, я дуже легко і швидко виявив лігво вовків, туди недалеко було йти, і повертатися теж, тому я вирішив діяти – часу було вдосталь. Маму-вовчицю одразу ж пристрелив з дробовика, а мій вірний помічник мисливської породи собака, загриз двох її цуценят.

Повернувшись із здобиччю, я почав хвалився дружині і розказувати героїчну історію як відбулося полювання. Як раптом десь далеко пролунало пронизливе вовче виття. Звук був якийсь не такий, як незвичайний вовчий гул, що насторожило нас. Цього разу він був просочений горем і тугою. Мене він перебив і зрештою, я забув про свої розповіді.

Наступного дня, вранці, мене розбудив якийсь гуркіт у будинку і собачий гавкіт, і це незважаючи на те, що я достатньо міцно сплю. Я з тривогою підвівся і вибіг у чому був за двері. Переді мною постала дика картина: біля нашого будинку стояв величезний вовк. Собака, якого ввечері я припняв на ланцюг, лаяв і виривався з нього, але ланцюг не відпускав і той не діставався до вовка, та й, напевно, він нічого з ним би не зробив, той був вдвічі більшим і на лайку не реагував. Поруч з вовком, стояла моя маленька донечка і напрочуд весело та безпечно гралася його хвостом. Я нічим не міг в цю мить допомогти їй, а про те, що вона у великій небезпеці – судячи з усього, вона не розуміла.

Вовк прийшов на мою територію, від якої раніше він відмежовувався і тримався осторонь, як і я провів межування від його, та все ж переступив (як провести межевание цена).

Мій погляд з вовком зустрівся. “Глава тієї сім’ї, годувальник лігва” – відразу зрозумів я. Майже невидимо прошепотів губами: “Не зачіпай мою дочку, краще убий мене.” На моїх очах виступили сльози, а дочка, побачивши це, запитала: “тату, що з тобою?” – і залишивши ігри з вовчим хвостом, підбігла до мене. Я обійняв її і міцно притиснув до себе рукою. Вовк же не зреагував агресивно на те, що моя дочка втекла і не кинувся за нею, а просто пішов геть, залишивши нас у своєму спокої. Він не зробив ніякої шкоди ні дочці, ні мені…

За біль та горе, які я йому завдав, за смерть вовчиці та дітей вовк все ж таки помстився. Але його помста була без крові і без бійки. Вовк показав, що він сильніший за людину, за мене… Він дав мені відчути свій біль, показавши, що на своєму полюванні, я вбив його ДІТЕЙ…

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha