Статуси за темою:

Анджеліна Джолі

Дата: 4 червня 1975. День Народження Анджеліни Джолі. Про таланти і характер цієї жінки давно ходять легенди. Мати, дружина, актриса, модель, продюсер, режисер, посол доброї волі ООН. І як тільки вона все встигає?

Анджеліна Джолі

… я уже втратив надію та серйозно думав, що ми незабаром обов’язково маємо розлучитися, але пізніше я вирішив не думати, а діяти. Бо поряд зі мною була найкрасивіша жінка на всій планеті, до того ж вона найкраща жінка на Землі! Я її “засипав” квітами, задарував поцілунками і заговорив компліментами. Щоразу дарував подарунки і взагалі жив лише заради неї. Всі мої слова на людях, були лише про неї. І ви не повірите — вона розцвіла! Я навіть не підозрював, що вона вміє ТАК кохати! Після цього я зрозумів головну річ: жінка — це відображення чоловіка…

Бред Пітт про свою кохану Анджеліну Джолі

Фото Анджеліни Джолі

Анджеліна Джолі надзвичайна жінка, за роки своєї стрімкої кар’єри, протягом якої вона йшла із заслуженим званням секссимволу всього світу, вона зарекомендувала себе не лише як божественна актриса світового кіно, але й як чудовий продюсер. Та попри чудову і успішну професійну діяльність, Анджеліна розкрила суть свого імені і стала ангелом не для однієї людини.

Свою ангельську сутнісь Джолі відкрила світові, коли пішла нелегкою стежиною багатодітної матері. Справа не лише у власних дітях, але й в усиновлених з неблагополучних країн. Таким чином, Анджеліна продемонтрувала небайдужість “вищого світу”, до проблем бідних. Дехто говорить, що це самопіар, проте такі заяви абсолютно не хвилюють зіркову пару. А відомо, що дітей виховують обоє акторів – Бред Пітт та Анджеліна Джолі.

Та це ще не все! Здається Анджеліна любить піднімати “заборонені теми” на рівень розголошення. Зовсім недавно, вона добровільно вирішила провести операцію на грудях, видаливши при цьому молочні залози. Оголосивши своє рішення і його причину, вона не лише зламала рамки таємності і сорому, але й показала, що ця тема занадто довго приховувалася у суспільстві. Реакція у ЗМІ і серед зірок – тому доказ.

Анджеліна Джолі не просто жінка – вона надзвичайна жінка! І заслуговує на повагу, чи не так?

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha