Статуси за темою:

Чорногорія – Україна – 0:4!!!

Збірна України по футболу
Голи: Гармаш (51), Коноплянка (77), Федецький (85), Безус (92)

Це була казка! Це було диво! Після такого можна повірити у все, що завгодно. У те, що Україна виграє решту матчів у групі і вийде на чемпіонат світу. А потім виграє і його! Такого футболу я не бачив давно. І давно так не кричав!

Після першого тайму настрій був нижче плінтусу. Коли суддя на 45+1 хвилині вигнав Зозулю, здавалося – сушіть весла. Думалося, що другий тайм Україна відсидить у глухому захисті і максимум – закінчить гру внічию 0:0.

Але наша збірна видала напевно найкращий тайм у своїй історії. Чотири голи у чужі ворота та два вилучення для суперників. А які м’ячі забивали?!! Яку гросмейстерську паузу витримав Гармаш і з яким спокоєм він забив перший м’яч! Яку банку поклав Артем Федецький!!! Ми з друзями дивилися футбол у кафе. І секунд п’ять ніхто не святкував взяття воріт – не повірили, що це справді гол. Ну а останній м’яч?! Це якась казка про Білосніжку!

Слово честі, за п’ять хвилин до кінця гри ми з друзями почали гадати, чи вийде на поле Роман Безус. Все-таки він полтавчанин, наш земляк, грав за “Кремінь” та “Ворсклу”. Зійшлися на тому, що Ромчик має вийти. Він справді з’явився за хвилину до кінця основного часу.

– Зараз Ромчик заб’є! – сказав я.

– Так грати всього дві хвилини лишилося! – відповів один із друзів.

Нібито почувши нас, Безус ухопив м’яча, пройшов півзбірної Чорногорії і поклав чи не найкрасивіший гол у історії збірної України. 0:4! Це розгром! Це казка! Це перемога!

Після такого матчу не хочеться думати про майбутні ігри. Рахувати очки і шанси. Сьогодні хочеться тільки зізнаватися у коханні. Збірна України, я тебе люблю! Я у тебе вірю! ТИ НАЙКРАЩА!