Статуси за темою:

Правила життя від Мухамеда Алі

Фрази непереможного боксера Мухамеда Алі

8 уроків життя від Мухаммеда Алі

1. Я ненавидів кожну хвилину тренувань, але я сказав собі: Не здавайся. Потерпи трохи зараз і живи решту життя як чемпіон.

Нічого в цьому житті не дається легко. Щоб досягти своїх цілей необхідно йти на певні жертви – витрачати свої сили, час, обмежувати себе в чому-небудь. Іноді бувають моменти, коли хочеться все кинути і відмовитися від мрії. У такі моменти згадайте, як багато ви отримаєте, якщо підете далі і як багато втратите, якщо зупинитесь. Ціна успіху, як правило, менша, за ціну невдачі.

2. Людина, яка в 50 років сприймає світ так само, як і в 20, даремно витратила 30 років життя

Якщо ви зустріли знайомого, якого не бачили рік і він сказав вам, що ви змінилися, подякуйте йому. Це найкраща похвала. Кожен день ви отримуєте новий досвід, нові знання, вчіться на своїх помилках, розвиваєтеся і самоудосконалюєтеся, тому ви не можете залишатися колишніми. Головне, змінюючись, не зраджувати собі.

3. Бій виграється або програється далеко від свідків – за межами рингу, в спортзалі, де тебе ніхто не бачить, тобто задовго до того, як ти б’єшся під софітами

Мрія не здійснюється в одну мить. Кожен ваш вчинок, кожна ваша звичка і кожна ваша думка, визначають те, наскільки швидко ви мрії здійсните і чи досягнете ви її взагалі.

4. Чемпіонами стають не в тренажерних залах. Чемпіона народжує те, що в людини всередині – бажання, мрії, цілі

Наскільки велике ваше бажання досягти успіху? Засинаєте ви з ним кожну ніч і чи прокидаєтеся з ним щоранку? Для того, щоб досягти своєї мрії, ви повинні прагнути до неї кожну секунду і ні на мить не сумніватися в успіху.

5. Людина, яка не має уяви, не має крил

Птах, який не використовує свої крила, далеко не полетить. Наші крила – це наша уява і, ті хто не використовує її, залишаються завжди на одному місці. Мрійте і фантазуйте, тільки так ви зможете вільно ширяти по безмежному світі можливостей.

6. Цілі – це те, що утримує мене на шляху

Рухаючись до мети, ви повинні чітко уявляти її собі. Що буде, коли ви досягнете її? Як зміниться ваше життя? Постійно візуалізуйть в голові те, до чого ви прагнете. Усвідомлення винагороди очікує вас попереду мотивує вас в найскладніші хвилини.

7. Пурхав як метелик, жалив як бджола. Ніхто не переможе Мохаммеда Алі!

Чи впевнені ви у своїй перемозі? Якщо ні, то не варто вступати в битву. Виграють лише ті, хто вірить в себе і в свої сили. День у день повторюйте собі, що ви досягнете того, що запланували.

8. Неможливо – це всього лише гучне слово, за яким ховаються маленькі люди. Їм простіше жити в звичному світі, ніж знайти в собі сили щось змінити. Неможливе – це не факт. Це тільки думка. Неможливе – це не вирок. Це виклик. Неможливе – це шанс проявити себе. Неможливо – це не назавжди. Неможливе можливе!

Люди самі заганяють себе в рамки, недооцінюючи свої можливості. Не бійтеся ризикнути, вийти за межі свого комфорту і ви побачите, що ваші можливості безмежні.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha