Статуси за темою:

Циркумпонтійська катастрофа

“Циркумпонтійська катастрофа” або витоки українського традиційного літочислення.

Циркумпонтійська катастрофа

Сукупність фактичних даних переконує, що в основі міфології про Великий Потом лежить реальна подія. Вона відбулася приблизно 7500 років тому і має наукову назву «Циркумпонтійська катастрофа». Йдеться про прорив Босфорського перешийку й затоплення низинних територій навколо прісноводного Понтійського озера солоними водами Середземного моря. Внаслідок цього виникло Чорне море, а затоплені ним території пізніше назвали «старою землею» – Альт-ланд, тобто Атлантидою (нім. «alt», англ. «old» – стара; «лан», «land» – земля).

Вперше реальність цієї катастрофи підтвердили геологи А. Д. Архангельський та М. М. Страховий, що вивчали осадові породи Чорного та Мармурового морів і подали реконструкцію обрисів Чорного моря до з’яви Дарданелльської протоки (Архангельский А.Д., Страхов Н.М. Геологическое строение и история развития Черного моря. Изв. АН СССР, М.–Л., 1938. – 200 с.).

У 1997 році Вільям Раян і Волтер Пітман, геологи з Колумбійського університету, опублікували нові дані про величезне затоплення Чорного моря через Босфор, що сталося близько 5600 до н. е. (Ryan William, Walter Pitman. Noah’s Flood: The New Scientific Discoveries About The Event That Changed History. 1997). Підтвердження їхньої теорії було отримано у 2000 році міжнародною експедицією, що нею керував Роберт Баллард (Robert Ballard) – один з найвідоміших підводних дослідників сучасності, а також наступними експедиціями.

Радіовуглецеве датування пам’яток Великого Потопу вказує на приблизно 5500 р. до н.е. Це збігається з датою початку ведення у 5508 р. до н. е., традиційного українського літочислення. До того знання ніхто не записував їх з покоління в покоління передавали так звані «сказітєлі» (Юрій Шилов). Літочислення це велося близько 7 тисяч років і згадки про нього знаходимо в «Слову о полку Ігоревім». Князь Ігор в свій похід виходив в 6693 році, а відтак українці на сьогодні живуть в 7521 році.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha