Статуси

На сайті ви завжди знайдете нові статуси і лише актуальні та цікаві: для контакту, статуси для фейсбуку, однокласників та інших соціальних мереж.

Статуси це поняття уже можна назвати явищем. Статуси захопили інтернет з характером лавини. Вони всюди і скрізь: статуси для контакту, статуси для однокласників, статуси для фейсбуку. Всі всюди публікують статуси і вважають, що так показують свою думку, що статуси - це вони і є, тільки у словах і на стіні соціальної мережі. Тому дуже важливо, щоби люди розповідали лише кращі статуси, тобто найкращі статуси.

Але не багато знають, що статуси є різні. Цікаві, оригінальні статуси поділяються на статуси текстові, фотостатуси і відеостатуси. Але цей поділ не обмежується таким набором статусів. Кращі статуси також складаються і з новинних статусів, гумористичних статусів; туди ж входять сумні статуси, мудрі статуси, прикольні статуси, статуси про кохання, короткі статуси цитати та інші. Це можна в загальному назвати - емоційні статуси, тобто поділ статусів за характером настрою, який вони передають.

Для чого статуси потрібні людям? Звідки вони пішли і для чого створюються нові статуси? Тут все просто. Раніше, в контакті наприклад, для спілкування люди бродили від сторінки до сторінки, щось шукали, переглядали, "постили". Це стало нудним заняттям, тому розробники вк, створили функцію - статуси. Ця функція дозволила людям розвиватися, читати книжки, виписувати цитати і публікувати це все як статуси вк. Так щодня тисячі-тисячі людей ставлять статуси вк на стіні та показують, що вони розумні або ж просто - ще живі.

Якщо ти показуєш статуси в контакті - ти ще живий!

Українські статуси, взялися за не просту місію. Як виявилося, статуси українською мовою - це розкіш, їх дуже мало, а ще частіше - вони безглузді. Кому потрібні статуси, що не несуть якоїсь ідеї і звучать як порожні слова? Нікому! Тому "українські статуси" вирішили зібрати найкращі статуси, цікаві статуси і щоразу нові статуси на одному ресурсі. Українці дякують за красиві статуси, бо часто це саме те, що вони шукали! І те, що потрібно для розвитку особистості.

Статуси за темою:

Ніхто не відбере в мене любов до України17.07.2014

Реклама

Друзі !! Мої побратими !!! Хто такий Путін проти нації, яка створила Київську Русь і об’єднала усіх слов’ян ???

Друзі !! Мої побратими !!! (далі…)

Мітки: , , ,

Згідно з теорією Фройда17.07.2014

Згідно з теорією Фройда, чоловік нагрівається як лампочка: червоногарячий в одну мить – і знов холодний. Жінка ж нагрівається мов та праска: повільно, але дедалі дужче, і врешті-решт стає смачненька, як гуляш. І коли вона розігріється, їй немає впину.

Карлос Руїс Сафон, “Тінь вітру”

жінка

Мітки: , ,

Вона сиділа в хаті на ослоні11.07.2014

Вона сиділа в хаті на ослоні,
Потупила свій погляд у підлогу,
Щось говорило радіо на підвіконні
І вже потроху вечір прокладав дорогу… (далі…)

Реклама

Мітки:

Любіть себе10.07.2014

Любіть себе Будда

Я люблю вас такими, які ви є, тому що тільки так можна любити. І я приймаю вас такими, які ви є, тому що я знаю, що тільки такими ви можете бути. Ціле хоче, щоб ви були такими. Ціле веліло вам бути такими. Розслабтеся, прийміть і радійте – і це перетворення. Воно приходить не від зусиль; воно приходить від прийняття себе з такою глибокою любов’ю і екстазом, що немає ніяких “але”, ніяких умов, усвідомлювати, несвідомих, ведених і невідомих. (далі…)

Мітки: , ,

Сучасна Спарта9.07.2014

Україна, як держава, може брати приклад лише з Ізраїлю, я про це завжди говорив, говорю і буду говорити! Ізраїль – це єдина успішна країна в світі, яка знаходиться в схожому з нами геополітичному становищі. Оточені, як прямими, так і прихованими ворогами ізраїлітяни умудряються не лише зберігати свою державність, а й бути регіональним лідером. Тож, або ми станемо країною-фортецею, сучасною Спартою, яка завжди покладається лише на свій народ та віру у власні сили, або наші перспективи будуть досить сумні – в кращому випадку переферія ЄС, в гіршому, або сіра, буферна зона між Заходом та Сходом, або втрата державності з подальшою втратою національної самоідентичності…
Судячи з останніх подій, мій народ свій вибір зробив. Тепер маємо прослідкувати, щоб держава і надалі прислухалася до народу і продовжувала розвиватись в правильному напрямку…

Українська армія

Реклама

Мітки:

Цікава риса українців4.07.2014

Є в українців цікава риса. Навіть дві.
1. Як нащадки волелюбних козаків ми не терпимо над собою жодної влади.
2. Як громадяни країни, яка тривалий час жила (виживала) за комуністичного режиму, ми в усіх своїх проблемах звинувачуємо когось. Найчастіше – владу.

Отже, на другий день після найлегітимніших і найпрозоріших виборів, на яких 99% проголосують за партію Х. чи за пана Y., всі в один голос почнуть казати, яка жахлива влада, і вже час збирати Майдан.
Отакі ми цікаві.

Мітки: , ,

Самотність – це коли…3.07.2014

Самотність – це коли ти занадто розумний щоб
розмовляти з звичайними людьми. І надто божевільний
для розумників, щоб вони розуміли те, що ти говориш. А
навколо тільки одні розумники і звичайні люди.

Самотність - це коли

Мітки: , ,

Рішучість бути Собою1.07.2014

Пташка у небі з райдугою. Свобода!

.. Найвища цінність Святої людини – рішучість бути Собою.. Святі не носили масок.. вони не грали за прийнятими правилами, вони не заглушали свої потреби на догоду чиїхось інтересів, вони не вибудовували життя згідно чиїмось очікуванням, вони йшли своєю стежкою, вони слухали тільки себе.. Їх не приймали, висміювали, засуджували.. але тому вони й Святі – вони завжди були вірні собі, тієї внутрішньої гармонії, яку не міг порушити зовнішній хаос.. (далі…)

Мітки: , ,

1 2 3 4 5 6 87
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha