Статуси

На сайті ви завжди знайдете нові статуси і лише актуальні та цікаві: для контакту, статуси для фейсбуку, однокласників та інших соціальних мереж.

Статуси це поняття уже можна назвати явищем. Статуси захопили інтернет з характером лавини. Вони всюди і скрізь: статуси для контакту, статуси для однокласників, статуси для фейсбуку. Всі всюди публікують статуси і вважають, що так показують свою думку, що статуси - це вони і є, тільки у словах і на стіні соціальної мережі. Тому дуже важливо, щоби люди розповідали лише кращі статуси, тобто найкращі статуси.

Але не багато знають, що статуси є різні. Цікаві, оригінальні статуси поділяються на статуси текстові, фотостатуси і відеостатуси. Але цей поділ не обмежується таким набором статусів. Кращі статуси також складаються і з новинних статусів, гумористичних статусів; туди ж входять сумні статуси, мудрі статуси, прикольні статуси, статуси про кохання, короткі статуси цитати та інші. Це можна в загальному назвати - емоційні статуси, тобто поділ статусів за характером настрою, який вони передають.

Для чого статуси потрібні людям? Звідки вони пішли і для чого створюються нові статуси? Тут все просто. Раніше, в контакті наприклад, для спілкування люди бродили від сторінки до сторінки, щось шукали, переглядали, "постили". Це стало нудним заняттям, тому розробники вк, створили функцію - статуси. Ця функція дозволила людям розвиватися, читати книжки, виписувати цитати і публікувати це все як статуси вк. Так щодня тисячі-тисячі людей ставлять статуси вк на стіні та показують, що вони розумні або ж просто - ще живі.

Якщо ти показуєш статуси в контакті - ти ще живий!

Українські статуси, взялися за не просту місію. Як виявилося, статуси українською мовою - це розкіш, їх дуже мало, а ще частіше - вони безглузді. Кому потрібні статуси, що не несуть якоїсь ідеї і звучать як порожні слова? Нікому! Тому "українські статуси" вирішили зібрати найкращі статуси, цікаві статуси і щоразу нові статуси на одному ресурсі. Українці дякують за красиві статуси, бо часто це саме те, що вони шукали! І те, що потрібно для розвитку особистості.

Статуси за темою:

Люби Україну23.03.2014

Україна

Останні події, які відбулися в нашій країні, ще раз довели, що світ відкрив для себе зовсім нових українців. Націю, яка не змогла терпіти того, що творила влада і вперше за 23 роки повстала проти її свавілля. Спочатку це був мирний протест. Та коли так жорстоко 30 листопада розігнали студентів, країна проснулась новою. На вулиці вийшло мільйон людей. Це був перший прояв громадянської свідомості, який дав привід для гордості за свою країну. Це не зупинило владу. Потім були перші смерті на Майдані… І тоді люди зрозуміли, що дороги назад вже не буде. В цьому й полягає сила нашої нації – не опускати голову, а боротися. Боротися до перемоги. (далі…)

Мітки:

Слава героям!7.02.2014

Колись, можливо не сьогодні і не завтра, можливо навіть не за нашого буття, але колись обов’язково вся та кров, кров наших пращурів, наших братів та сестер, можливо, що і наша горяча буйна кров, що щедро оросила нашу рідну землю — нарешті дасть життя Новій Вільній Сильній Україні, Честному та Благородному народові. То ж не жаліймо себе Браття! Наша справа чесна і тому ми не можемо програти!

Козаки шанують героїв

Реклама

Мітки: , ,

Музична новорічна флеш-листівка29.12.2013

Новорічна флеш-листівка підніме, що настрій будь-кому! Приємний спокійний музичний супровід і приємна тематична графіка – це найкращий сповіб привітати з Новим Роком!

(далі…)

Реклама

Мітки: , ,

Веселих свят!24.12.2013

Зимові відпустки починаються із приходом Нового Року та Різдва, спішіть привітати рідних та близьких святковими листівками та побажати їм Веселих свят! Пропонуємо збірку новорічних та різдвяних картинок і листівок, якими ви зможете прикрасити свої вітання. (далі…)

Мітки: , , , , , , , , , , , ,

Картинки новорічної ялинки24.12.2013

Новий рік приходить, люди вітають одне одного новорічними листівками. Головним же атрибутом новорічних листівок є ялинка. Отже пропонуємо маленький список картинок із зображенням новорічної ялинки. (далі…)

Мітки: , , , , ,

1 2 3 4 5 6 83
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha