Статуси про кохання

Це те чим марили найгеніальніші поети золотої епохи, це те що завжди описують, в чому признаються хлопці та дівчата, це те, що ніколи не можна передати у словах і цитатах, бо це почуття - кохання.

Саме тому статуси про кохання - окремий розділ сайту "Українські статуси". Вам, українцям, особливо приємно буде читати статуси про кохання українською мовою. Дівчатам освідчення в коханні від хлопців, а хлопцям признання в коханні від дівчат. І у цій справі, сучасний світ не стоїть на місці, зараз вірші про кохання, а також признання у коханні в прозі молоді люди прагнуть зробити через статуси про кохання. В соціальних мережах таких як в контакті та фейсбук чи однокласники. Кохання - в інтернеті не новина, багато історій про кохання розпочалися з сітки спільнот однодумців. Колись це були довгі розмови у чатах та ICQ (аська), зараз це статуси про кохання вк. Адже тільки влучні, найкращі статуси про кохання - це те, що підкорить серце користувачів сучасних мереж вконтакті чи фейсбук.

Слідкуйте за оновленням статусів про кохання, і ви завжди встигнете отримати нові статуси про кохання. Ваша друга половинка буде зачарована від вашого признання в коханні за допомогою красивих, цікавих статусів про кохання. Гляньте також і на старі статуси, бо в архіві статусів може завалятися, запилитися щось дорогоцінне, якась картинка про кохання, яка найкраще підійде для вашого освідчення в коханні.

Нагадаємо, що статуси про кохання українською мовою - така ж рідкість, як мед в серці. "Українські статуси" стараються зібрати як найбільший архів, де будуть зібрані лише найкращі статуси про кохання і лише українською мовою. Зараз у нас ви знайдете вірші про кохання, прозу про кохання, картинки про кохання, листівки про кохання. Всі ці статуси допоможуть вам признатися чи освідчитися в коханні своїй коханій половинці. Памя'ятайте, що найкращий ефект від статусів про кохання - це коли поєднати декілька різних статусів, а ще краще коли їх дарувати коханій людині щодня!

Українці, статуси про кохання українською мовою - це найкращий подарунок українцям та патріотам. Бо лише українець може розвивати українське, і лише українське - розвиває українця! А почуття кохання потребує постійного розвитку. Не забувайте про це і про наші українські статуси про кохання теж ;)

Статуси за темою:

Кохання це…3.11.2013

Реклама

Кохання – це складний процес дифузії двох душ з щасливим або трагічним фіналом.

© Роза Туманова

Кохання це...

Мітки: ,

Як привернути увагу того, кого кохаєш?9.10.2013

Найперше, мені здається, потрібно робити якісь кроки у спілкуванні, зблизитись із його/її компанією; бути цікавою(вим); також, як на мене, дуже важливі усмішка – щира, привітна, можливо, трошки загадкова, і погляд – стрімкий, чаруючий, можливо, закоханий, що хоч якось дасть зрозуміти людині, що маєш до неї якісь почуття)))) та й у будь-якій ситуації потрібно бути наполегливим, але не нав’язливим) але завжди…….

Реклама

Мітки: , , ,

Почуття до колишніх25.09.2013

Ми завжди будемо відчувати щось до людини, яку любили. Навіть якщо пройде дуже багато часу все-одно, щось залишиться всередині тебе. Людмила Соломчак

Почуття до колишніх

Мітки:

Ми лише друзі16.08.2013

-привіт
-привіт..)
-як справи?
-добре, а в тебе?
-в мене теж все супер……

і так завжди……вони просто не можуть сказати того, як сильно кохають один одного…..можливо через гордість, а можливо через страх почути “ми лише друзі”…

почути ми лише друзі

Реклама

Мітки: , , ,

Кохання всього життя29.07.2013

Кохання всього життя на те і кохання всього життя, аби поперек того життя застрягти, як кістка в горлі. Дряпати до сліз за зручної нагоди й нерівного спомину. А особливо сну, коли, здається, вже й забув уже.

статуси про кохання

Мітки: , ,

По-твоєму це любов?8.06.2013

- Ти їй пишеш? – Рідко… – А квіти на стінку посилаєш? – Ні! – І що навіть не заходиш на її сторінку? – Іноді… – І по твоєму це любов? – Зате ми гуляємо разом, я дарую їй живі квіти, дивлюся в її щасливі очі й кажу як сильно люблю! Це і є любов!

Мітки: , ,

1 2 3 4 5 6 9
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha