Статуси про кохання

Це те чим марили найгеніальніші поети золотої епохи, це те що завжди описують, в чому признаються хлопці та дівчата, це те, що ніколи не можна передати у словах і цитатах, бо це почуття - кохання.

Саме тому статуси про кохання - окремий розділ сайту "Українські статуси". Вам, українцям, особливо приємно буде читати статуси про кохання українською мовою. Дівчатам освідчення в коханні від хлопців, а хлопцям признання в коханні від дівчат. І у цій справі, сучасний світ не стоїть на місці, зараз вірші про кохання, а також признання у коханні в прозі молоді люди прагнуть зробити через статуси про кохання. В соціальних мережах таких як в контакті та фейсбук чи однокласники. Кохання - в інтернеті не новина, багато історій про кохання розпочалися з сітки спільнот однодумців. Колись це були довгі розмови у чатах та ICQ (аська), зараз це статуси про кохання вк. Адже тільки влучні, найкращі статуси про кохання - це те, що підкорить серце користувачів сучасних мереж вконтакті чи фейсбук.

Слідкуйте за оновленням статусів про кохання, і ви завжди встигнете отримати нові статуси про кохання. Ваша друга половинка буде зачарована від вашого признання в коханні за допомогою красивих, цікавих статусів про кохання. Гляньте також і на старі статуси, бо в архіві статусів може завалятися, запилитися щось дорогоцінне, якась картинка про кохання, яка найкраще підійде для вашого освідчення в коханні.

Нагадаємо, що статуси про кохання українською мовою - така ж рідкість, як мед в серці. "Українські статуси" стараються зібрати як найбільший архів, де будуть зібрані лише найкращі статуси про кохання і лише українською мовою. Зараз у нас ви знайдете вірші про кохання, прозу про кохання, картинки про кохання, листівки про кохання. Всі ці статуси допоможуть вам признатися чи освідчитися в коханні своїй коханій половинці. Памя'ятайте, що найкращий ефект від статусів про кохання - це коли поєднати декілька різних статусів, а ще краще коли їх дарувати коханій людині щодня!

Українці, статуси про кохання українською мовою - це найкращий подарунок українцям та патріотам. Бо лише українець може розвивати українське, і лише українське - розвиває українця! А почуття кохання потребує постійного розвитку. Не забувайте про це і про наші українські статуси про кохання теж ;)

Статуси за темою:

Більше, ніж переспати14.02.2015

Поцілунок

- Що у вас було?
– Нічого. Він просто заплів мені косу, всю накривав мені ноги ще однією ковдрою, вранці налив теплий чай і поцікавився в машині чи не мерзнуть у мене руки.
– І це ти називаєш «нічого»? По-моєму, це сильніше, ніж переспати.

Мітки: ,

Пробач за те, що не люблю12.11.2014

- Пробач мене… – За що?
– За те, що завдаю біль… – Прощаю.
– За те, що зраджував… – Прощаю.
– За те, що брехав… – Прощаю.
– За те, що був з іншими, забуваючи про тебе… – Прощаю.
– За те, що залишав одну…
– Прощаю … і ти прости мене…
– Тебе? За що? – За те, що більше не люблю

Мітки: ,

Закохуєшся ще сильніше20.10.2014

Не знаю чому ,але думаєш ну все пройшло, почуття пройшли симпатія, але от сюрприз бачиш цю людину вона тільки подивилась на тебе,і тебе знову накриває ця хвиля… і почуття стають ще сильніші і ти нічого з цим зробити не можеш, просто знов поринаєш в це відчуття знову…. знов закохуєшся і ще сильніше.

Мітки:

Треба вміти йти28.06.2014

Треба вміти йти. Після першого “Вибач, я тебе не люблю”. Після першого “ну так вийшло”. Після першого “ти мені не потрібна”…
Треба вміти йти. Коли вперше сидиш цілу ніч, тримаючи в руках телефон і сподіваючись, що він позвонить. Коли вперше нема відповіді на смс чи повідомлення. Коли вперше чуєш в його голосі злість.
Треба вміти йти. Просто відпустити, викинути з голови, з життя, з серця… Підняти голову, і не обертаючись піти… Назавжди….

Мітки: , , ,

Мене більше нема…24.06.2014

якщо тебе любить 100 людей, то серед них є я;
якщо тебе любить 10 людей, то серед них є я;
якщо тебе любить 1 людина,то це я;
якщо тебе любить 0 людей,то мене більше нема….

Клоун на рейсах

Мітки: , , , ,

Його вже не виробляють17.06.2014

Дівчина з голою спиною

І всюди на його шляху траплялись дівчата у відвертому одязі, які тільки й робили, що пропонували йому французької втіхи, індійської втіхи, шведської втіхи.

А от кохання не пропонував ніхто.
Кохання – як шампунь “Кря-кря”.
Його вже не виробляють

Мітки: ,

Роль батьків в сім’ї15.06.2014

Роль одного з батьків нашої статі полягає в тому, щоб навчити нас любити – любити себе і давати любов. Протилежної статі – повинен навчити дозволяти любити себе і приймати любов.
Ліз Бурбо

Роль батьків в сім'ї

Мітки: , , ,

Нехай коханння буде у всіх лише взаємним9.06.2014

Нехай КОХАННЯ буде у всіх лише взаємним, щирим, справжнім!… Без брехні й фальші… Без сліз, без зрад… КОХАЙТЕ Й БУДЬТЕ КОХАНИМИ! Бережіть це почуття, бо воно стерпить і відстань, і час, і труднощі… Але не брехню… Не байдужість!… Цінуйте й пам’ятайте це! ♥

Мітки: ,

Помилялась? Дурепа..9.06.2014

Ти ніколи не зачиняв двері. Я ж кричала тобі,що буде протяг наших тіл. Помремо/забудемось/зникнемо. Протягнуло таки. Я більше не пам*ятаю твоїх рук. Не згадую твоїх слів. Палю іноді виходячи на балкон під пісні Pink Floyd. Чому ти так робив? Не забула. Важко. Ти йшов так стримано, що це навіть дратувало мого кота. Не обертаючись, не ридаючи як я, не затримався надовго. Твій слід від лоферів залишився не тільки на килимку, але й на душі.Ти розірвав її, залатав, потім знову. Все по кругу. Хто придумував нас? Хто придумав твою холодну впевненість? Я не сумую навіть. Я тільки б*ю об стіни лікті. Я тільки не дивлюсь на сонце. Тільки втрачаю свідомість. Ні, не сумую. І не боляче зовсім. “Все добре” знають всі знайомі, друзі, то як може бути боляче? Ти пам*ятаєш обіцяв не залишати мене? Обіцяв. Я не вірю. Більше нікому. Відвертість як оголоений дріт – мене вбило. Я ненавиджу твої фісташкові очі. “Я не пам*ятаю їх колір” сказала сьогодні подрузі. Збрехала. Я тепер постійно брешу.

Я просила не зачиняти двері. Зачинив. Все одно проятгнуло 
Помилялась? Дурепа…

Мітки: , , , , ,

Я вірю в ідеальний шлюб і ідеальну сім’ю18.05.2014

Я вірю в ідеальний шлюб і ідеальну сім’ю. Сім’ю, де дві людини втрачають розум один від одного, де замість докорів і образ панують мир, довіра і повне взаєморозуміння. У такій сімї завжди дбають про свою кохану людину, підтримують у будь-якій життєвій ситуації і дорожать своєю половинкою. А все тому, що разом – ви справжня сила, яку не зламати і не перемогти. І там вже все одно, що відбувається поза вашого світу, ви знаєте, що ваша любов зможе все.

Я вірю в ідеальний шлюб і ідеальну сім'ю

Мітки: , ,

1 2 3 4 5 6 10
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha