Статуси про життя

Статуси за темою:

Здається, я не живу1.04.2015

Здається, я не живу

Здавалося б, коли тобі двадцять років, ти маєш бути неймовірно щасливим. Ти молодий, повний можливостей, для тебе відкритий весь світ. Саме зараз тобі надано всі розкоші життя! Тобі залишається їх прийняти. Ти просто маєш зрозуміти, куди тобі податися й що робити. Тобі дано все й залишається лиш одне. Здається, так просто: все проти одного. Й якщо ти не справишся з одним, то й не отримаєш нічого. (далі…)

Мітки: ,

Трудоголізм корисний?2.11.2014

Головне – вчасно зупинитися. Трудоголізм особливо небезпечний, коли робота до душі. Але окрім неї є:
– непрочитані і ненаписані повідомлення;
– не набрані номери (пізніше, пізніше);
– чай, який буває гарячим відразу (без постійного підігрівання в мікрохвильовці);
– обіймашки (багато, багато обіймашок!); (далі…)

Мітки:

Самотність – це коли…3.07.2014

Самотність – це коли ти занадто розумний щоб
розмовляти з звичайними людьми. І надто божевільний
для розумників, щоб вони розуміли те, що ти говориш. А
навколо тільки одні розумники і звичайні люди.

Самотність - це коли

Мітки: , ,

Життя продовжується27.06.2014

Життя продовжується. Що б там не сталося, які б проблеми не були, як би погано вам не було. Вся краса життя в тому, що воно ніколи не зупиниться, не візьме тайм-аут, не сповільнить час.. І як би не розривалась душа на шматочки, і як би не хотілось поставити велику крапку, всеодно доведеться вставати вранці, спішити, жити далі. А попереду – нові зустрічі, нові почуття, нові сподівання, стосунки, бажання, люди.. А попереду ще ціле життя… [c]

Метелик в руках, життя продовжується!

Мітки: , ,

Жити кожним моментом24.06.2014

Кожен момент життя відрізняється від іншого. Хороше, погане, важке, радісне, трагічне, любов і щастя – все пов’язано в єдине, невимовне ціле, яке називається життя. Не можна розділити хороше і погане. І, можливо, навіть немає необхідності робити це.

Кучерява дитина і мильні бульбашки

Мітки: , , , ,

Чому всі люди не ідеальні?17.06.2014

дерев'яний міст залізна дорога

Чому всі люди не ідеальні? Хоча для отримання відповіді на це питання варто було б для початку розібратись, що, власне, є ідеальним.

Тоді інакше. Чому ми не сприймаємо все ідеальним? Чому вічно шукаємо недоліки? Чому придираємось, помічаємо дрібниці, пошкодження, промахи. Чому? Хіба це так важливо?

Але без цього ніяк. Чому без цього ніяк?

Мітки: , ,

Цінуйте кожен день9.06.2014

Цінуйте кожен день, який би він не був, нехай гірко іноді на душі, і плаче небо, але життя продовжується – воно неначе все в смужку, за холодною зимою приходить тепле літо, і знову тепло на душі і в небі птиці…. Після кожної невдачі обов”язково настане успішна біла смужка життя. Любіть кожен день, його не квапте, і кожну хвилиночку цінуйте!

Мітки:

Ніхто не говорив, що це буде легко9.06.2014

На землі є як мінімум 2 людини, за яких ти готовий віддати своє життя. Як мінімум 13 чоловік по-своєму тебе люблять. Єдина причина, через яку, можливо, хтось ненавидить тебе – це тому, що він або вона просто хоче бути на тебе схожим. Твоя посмішка може ощасливити навіть тих, кому ти не подобаєшся. Кожну ніч хтось подумає про тебе перед тим, як лягти спати. Для когось ти означаєш все. Навіть коли ти робиш найбільшу помилку в житті, з цим теж приходить щось хороше. Коли ти думаєш, що життя відвернулося від тебе, поглянь на нього з іншого ракурсу. Завжди пам’ятай, коли життя дає ще один шанс, то у тебе все вийде. Життя занадто коротке, щоб прокидатися зранку з жалеми. Так що люби людей, які ставляться до тебе правильно, забудь про тих, хто цього не робить, і вір, що все трапляється по причині. Якщо в тебе з’являється шанс – бери його. Якщо цей шанс змінює все твоє життя, дозволь цьому трапитися. Ніхто не говорив, що це буде легко. Вони просто пообіцяли, що воно того варте.

Мітки:

1 2 3 4 5 6
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha