Статуси за темою:

Літаюче місто

Китай відомий не лише своїми причудливими товарами, але й божевільними ідеями-проектами Так китайський архітектор Wei Zhao запевняє, що при нинішніх темпах зростання населення Землі скоро на нашій планеті не залишиться вільного простору для життя нових поколінь. Тому було б логічно самим створити його, і не де-небудь, а в небесах. Причому, не на інших планетах або навіть в інших галактиках, а на нашій Землі, над нашими ж головами!

Літаюче місто від китайського архітектора

На думку китайсього архітектора, для цього достатньо побудувати літаючі міста, які будуть практично самодостатніми – там можна буде вирощувати їжу, добувати «зелену» енергію і навіть виробляти продукцію широкого споживання. Згідно з пропозицією Wei Zhao вся ця махіна буде триматися в повітрі завдяки тій же технології, що зараз рухає магніти – потяги на електромагнітній подушці. Ось тільки літаюче місто “Heaven and Earth” не буде переміщатися з місця на місце, а зависне над однією точкою на довгі роки, а ще краще, на декілька століть.

Ідея “Heaven and Earth” здається вдвічі або навіть втричі дивнішою через те, як радісно презентує її автор, архітектор Wei Zhao, мотивуючи тим, що літаюче місто абсолютно не буде викидати в атмосферу вуглекислий газ. Мабуть, автор забуває, скільки потрібно енергії для запуску гігантської електромагнітної подушки і підтримки її в робочому стані цілодобово і цілорічно. Втім, всі очевидні недоліки проекту “Heaven and Earth” не завадили членам журі конкурсу хмарочосів eVolo 2012 зробити Wei Zhao лауреатом цього змагання. Мабуть, за оригінальність, що межує з божевіллям…

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha