Статуси за темою:

Сміття Донецьку або Донецький маразм

Сміття Донецьку, або Донецький маразм

Я в Донецьку різне бачила, багато різного чула, але щоби таке…

Вийшла з лікарні, з’їла кекс, привезений із собою з дому. Мені треба їсти через півгодини після прийому ліків. Підходжу до ларка на зупинці, такий ще з 90-х, де тільки пиво, води да горілка на розлив продаються. Їх ще акваріумами колись називали. Так от, там під ним урна для сміття, я туди й викинула папірець від кексу, маленький такий. І ось тут з ларька звучить голос: “Куди кидаєш, дура? Це моя урна, а ти у мене нічого не купила! Іди, он, в зупиночну урну неси!

Донецьк та Москва – різні міста, але якщо вам сумно, то сучасні технології з одного міста, будуть розвагою і о другому. Прикладом цього є видео чат в Москве http://ogli.org/, користуйтеся!

Звичайно, я не очікувала такого і розгубилася. Кажу: “Я поблизу іншої урни не бачила, так що мені тепер смітити біля ларька?”

У відповідь тітка вибігла, почала копирсатися у своїй урні, дістала 4 пляшки порожні звідти і виставила їх на лавочку зупинки, і знову зникла всередині, активно при цьому лаючись.

Народ на зупинці “Кремлівський проспект” мене підтримав. І тут якраз міліціонер підійшов, але і маршрутка приспіла. Я сказала міліціонеру про те, що відбувається, він мене запевнив, що все бачив, і ввечері проведе бесіду з продавщицею. Сподіваюсь, що це буде не за склянкою розливної горілки..!

Автор: Алена Поволяева

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha