Євромайдан

Статуси за темою:

Нічого не змінилося…2.06.2014

Все частіше чую від людей, що нічого не змінилося… І почасти вони мають рацію. Це страшно. Бо навіщо тоді були всі жертви? Навіщо ми доклали стільки зусиль для боротьби і продовжуємо її?.. Тому моя мета – радикальні зміни в житті держави і кожного її громадянина.

нічого не змінилося...

Мітки:

Путін рветься в Київ, що робити?15.04.2014

ЩО РОБИТИ?

Отже, Путін рветься в Київ. Це очевидно. Путін рветься в Київ – нерішуче, крок за кроком, але він рветься саме сюди.

Усвідомте це. Я не звертаюся до влади, я звертаюся до людей – люди, усвідомте це. Якщо ми не почнемо діяти, ми реально побачимо “зелених чоловічків” у Верховній Раді. А з часом побачимо їх авіацію в небі, і їх танки на наших вулицях.  (більше…)

Мітки: , , ,

Парівняння євромайдану та антимайдану сепаратистів11.04.2014

Євромайдан і антимайдан сепаратистів

У зв’язку з тим, що на сході України відбувається активна імітація народного гніву, пропоную небайдужих взяти участь в старій журнальної грі «Знайдіть стільки-то відмінностей». (більше…)

Мітки: , ,

Роль суспільства23.03.2014

Руйнування міфів

Гадаю, лише в смерть перелякані люди можуть вірити, ніби події в Україні від початку до кінця зрежисовані за планом якихось американо-європейських жидомасонів – переляканим людям просто хочеться, аби у всього, що зараз коїться, був хоч якийсь план. Щоб хоч хтось на цій планеті точно знав, що відбувається, і чого чекати в майбутньому. Переляканим людям важко змиритися, що справжній хаос може налетіти несподівано, як порив вітру, а затишний світ, у якому вони жили всі ці спокійні роки, виявиться таким несподівано крихким. (більше…)

Мітки:

1 2 3 4
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha