Картинки

Картинки - найпоширеніший і найголовніший медіаконтент в інтернеті. Картинки передають як емоції (ті ж смайлики), так і конкретні послання (фотостатуси чи фотоцитати). Картинки дуже популярні у вигляді карикатури чи сучасніших аналогів - тролів.

Українські статуси тримають у своєму архіві українські картинки, це і фотографії і мальовані картинки, колажі, комікси і просто тематичні картинки для контакту. Хто публікує власні статуси і бажає підібрати до них влучні картинки, заходять в нас те, що їм потрібно. А картинки для статусів потрібні влучні і якісні!

Наші картинки характеризуються як смішні картинки, картинки дівчат (фото дівчат, фото українок), дитячі картинки, картинки для свята, прикольні картинки, класні картинки, картинки дня, українські тролі, українські демотиватори та інші. Усі графічні зображення україномовні, та про Україну. Хоча є й різнотематичні гарні картинки.

В окремій категорії зберігаються не статичні зображення, а анімаційні картинки, так звані гіфки. Це особливий формат, де картинки рухаються. Анімації стали особливо популярними в контакті після того, як до коментарів додали можливість заливання файлів. Люди через анімації передають свої емоції чи ставлення до новин та статусів, які коментують.

Слідкуйте за новими картинками на сайті "Українські статуси" і ви матимете найкращі картинки для статусів власного авторства.

Статуси за темою:

Як малювати Святого Миколая25.11.2016

Скоро свято Святого Миколая, діти подарунки собі замовляють. Але для того, щоб мати прихильність святого, потрібно бути чемним, слухняним і вміти звертатись до нього. Віршики вчити, листи писати, але найкраще – картини малювати!

(більше…)

Мітки:

Еротика для дівчат23.02.2016

Завжди еротичні фото роблять дівчата для хлопців, а які ж еротичні фото хлопці роблять для дівчат? Збірку саме таких сексуальних фотографій хлопців, пропонуємо до огляду дівчатам. Усі накачані, з кубиками пресу, практично голі хлопці. Дивимось. (більше…)

Мітки: , ,

Українка у віночку21.02.2016

Українка у віночку

Красива українська дівчина на фоні прапора і у віночку з квітів. Патріотичне фото. Українки найкрасивіші дівчата в світі, правда ж?

Мітки: ,

Картини Андрія Шишкіна8.07.2014

Слов’янська історія неймовірно дивна і цікава. На жаль, дуже давно, близько тисячі років тому, інформація про культуру наших предків була майже повністю знищена. Але крупиці нашої історії все ще збережені, і ми намагаємося зібрати їх воєдино і піднести для Вас! Це дуже важка праця, але вона того варта. Адже унікальна історія слов’ян, їх побут, віра, традиції, обряди та інші прояви культури воістину безцінні. І не дивно, що в даний час все більше людей починають ними цікавитися, стаючи справжніми рідновірами.

Картини Андрія Шишкіна

Картини Андрія Шишкина
(більше…)

Мітки: ,

Фотографії у стилі НЮ6.07.2014

Стиль НЮ у фотографіях – особливий стиль, він відкриває у фотомоделей їхню душу. На фотографіях вони нічим не прикриті, оголення тіла на фото у НЮ стилі, потребує особливої відвертості. Фотографії у стилі НЮ – це еротика на грані з мистецтвом.

Підбірка фото у стилі НЮ від відомого фотографа Сhristopher Lowell, особливістю якого є – чорнобіла фотографія. (більше…)

Мітки: , , ,

Париж, я люблю тебе2.07.2014

– Мені здалося, що якщо ось зараз я не заговорю з
вами, то втрачу щось дуже важливе у своєму житті. Ви
чули що-небудь про спорідненість душ?

“Париж, я люблю тебе

Париж, я люблю тебе

Мітки:

1 2 3 4 5 6 50
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha