Статуси за темою:

Голі дівчата на сноуборді і Києві (фото)

Учора з Андріївського узвозу, що у Києві на сноубордах каталися голі дівчата. Фото голих дівчат на сноубордах, що просочилися в тенета інтернету, наробили переполоху серед користувачів соціальних мереж. Почалося це із ЗМІ, тому нехотячи робиться висновок, що гаряча тема голих дівчат на Андріївському узвозі – це гачок жовтої преси.

Фото голих дівчат не найвищої якості, тому насолоди маломоральним, та відрази високоморальним дівчатам та хлопцям не принесуть. Фотооголених чорнявок на сноубордах зроблені на не дуже якісний мобільний телефон, подейкують – очевидцями. Але така подія, як голі дівчата на Андріївському узвозі у Києві – не могла пройти без фотографів, та відеокамер. Тому найбільші фанати фото голих дівчат, чекають на “бум”, що скоро з’явиться в інтенеті та ЗМІ з більш якісним докладом цієї події.

Люди ж в соцмережах коментують фото голих дівчат, як акцію київських феміністок (ФЕМЕН) проти снігу. Але у ФЕМЕН методи простіші – “показати голі груди”, а ці чорняві дівчати оголилися повністю.

Фото голих дівчат на сноубордах

Голі дівчата в Києві на сноубордах

Голі на сноубордах

Голі дівчата, Андріївський узвіз

Голі дівчата на Андріївському узвозі

Голі дівчата Київ на сноуборді

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha