Статуси за темою:

Продукти для росту м’язів

Поради для спортсменів-качків харчування

Відомо, що для хорошого тонусу м’язів, та їхнього спокусливого об’єму, не достатньо одного лише тягання “заліза”. Будь який спортсмен, знає, щоби підтримувати своє тіло, усі тренування потрібно підкріплювати здоровим та корисним харчуванням.

Далі  перелік з десяти продуктів, корисних для росту м’язів.

1). Сир
Сир – один з найкращих продуктів для нарощування м’язової маси. Всього 100 грам сиру дадуть Вам до 22 грам білка. Також сир цінний тим, що складається з комбінації «швидких» і «повільних» білків.

2). Лосось
Лосось (риба така) одночасно є хорошим джерелом білка і джерелом омега-3 жирних кислот. Цей подвійний удар допоможе Вам наростити м’язи. Також лосось може допомогти прискорити метаболізм, сприяючи більш швидким результатами.

3). Вівсянка
Вівсянка є незамінним компонентом здорового харчування. Цілісне зерно вівса поєднує в собі вуглеводи, клітковину, білок, мінерали і вітаміни. Причому вуглеводи є «повільними», тобто Ви залишаєтеся ситими на довший час і підтримуєте постійний рівень цукру в крові.

4). Гречка
Гречка – джерело вуглеводів, який допомагає нарощувати м’язову масу. 100 грам гречаної крупи містить 18 грам протеїну, з біологічною цінністю вище 90%. Гречка може бути відмінним доповненням до дієти для росту м’язів.

5). Яловичина
Яловичина – відмінне джерело якісного білка.

6). Риб’ячий жир
Риб’ячий жир має протизапальну властивість, яка дозволяє організму відновитися швидше після важких тренувань. Тому можна тренуватися частіше. Риб’ячий жир також може прискорити метаболізм.

7). Індичка
Індичка джерело білків і 11 вітамінів та мінералів.

8). Курячі грудки
На 100 грамів курячої грудинки – 22 грами білків, з мінімальним вмістом жиру.

9). Вода
Споживання достатньої кількості води сприяє підвищенню сили, збільшення рівня енергії і правильному травленню.

10). Яйця
Яйця мають велику кількість білків (6-8 грамів в одному яйці), вони багаті вітамінами, цинком, залізом і кальцієм. Тому яйце дуже важливий і збалансований продукт харчування для нарощування м’язової маси.

Пам’ятайте, що правильне харчування – запорука здоров’я та успішного результату тренувань

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha