Кулінарні рецепти

Кулінарія чи не одна із найрізноманітних сфер творчості людських здібностей. Вчені, досліджуючи археологічні знахідки, запевняють, що розмір головного мозку предків людини, почав збільшуватися тоді, коли її раціон урізноманітнився і не на жарт приймають гіпотезу про те, що саме кулінарія мала найбільший вплив на розвиток розуму. А там, де є кулінарна різноманітність, там і є кулінарні рецепти!

Поширення кулінарних рецептів

Спочатку не було можливості передавання рецептів від одного повара, до  іншого. Робили це усно, розказуючи та згадуючи як потрібно робити ту чи іншу страву. Звідти й пішло розгалуження подібних, але разом й різних страв. А під час укрупнення общин, виникли національні кухні. Всі ми знаємо про японські страви з риби, український борщ, про італійські макарони і піццу, французькі булки, грибні страви, про східну гостру кухню та ін. В минулому столітті, кулінарна рецептура розповзлася світом, як зараз розлітаються статуси соціальними мережами. Цьому сприяли випуски перших кулінарних книг, в яких містилися сотні рецептів страв та блюд, напоїв і закусок.

Українцям, як нікому іншому, відомо про кулінарію та всі її тонкощі та особливості. Українська традиційна кухня налічує безліч кулінарних шедеврів. У нашій культурі не прийнято описувати рецепти в талмудах і передавати таким чином їх у масове тиражування, зате в українських родинах були звичаї, які передавали секрети приготування страв від матері до дочки, від бабусі до внучки. Таким чином українські дівчата стали найкращими кулінарами світу і готують найкращі і найсмачніші страви!!!

Розвиток кулінарії, та поширення кулінарного мистецтва можна розділити на такі основні етапи:

Кожен пункт все більше поширював та урізноманітнював кулінарні рецепти серед людей. На сьогодшній день ми маємо цілу індустрію і широкий спектр професій, що об'єднуються величезною галуззю- "Кулінарія".

Незважаючи на популярність і поширеність кулінарних порад, українською мовою рецептів не багато. Люди звикли робити смачні страви, до яких звикли, а приготувати щось нове не всі наважуються. Тому й не тиражуються українські рецепти. Проте всюди є свої винятки! Українські дівчата люблять публікувати статуси - кулінарні рецепти. Особливою популярністю користуються різні випічки, м'ясні страви та страви швидкого приготування. І вони це пробують знайти кожного дня!

Ми пропонуємо дівчатам та жінкам ознайомитися з рецептами української кухні, а також іншими кулінарними рецептами українською мовою! База записів щораз поповнюється новим матеріалом від найкращих поварів та домашніх господинь. Усі рецепти проілюстровані та з детальним описом складників страви і її приготуванням. Діліться рецептами з друзями і тіште своїх хлопців смачними обідами! Смачного вам!

Статуси за темою:

Яблучний пиріг23.05.2013

Яблучний пиріг рецепт

Скоро літо, скоро свіжі фрукти з’являться на прилавках наших базарних збіговиськ. І наші українські господині точно спокусяться на яблучний пиріг. До того ж яблучний пиріг в українських традиціях – дуже файно сприймався чоловіками-господарями. А яка ж то жіночка не схоче догодити смаколиком свому чоловіку? 😉 Тому ловіть рецепт смачного, літнього яблучного пирога, а називається він “Яблука в листковому тісті” (більше…)

Мітки: , , ,

Паска “Кава з шоколадом”4.05.2013

Рецепт паски

Цікавий смак паски, за рецептом, який поєднує в собі смаки кави й шоколаду, має сподобатися вашим дітям і стане смаколиком для дорослих на Великдень. Порція тіста з рецепту паски невелика — хто має сміливість на Пасхальні кухонні експерименти — ласкаво просимо ризикнути. Не пошкодуєте точно. (більше…)

Мітки: , ,

Паска Дворянська3.05.2013

Паска Дворянська

Скоро Великдень, люди готуються до великого свята, коптять ковбаси, маринують шинки, фарбують яйця. Але найголовніший об’єкт уваги – це паска. Паска – це булка, яка з давніх давен означала родючість. І в кого паска на Великдень більша, пишніша та красивіша – в того цілий рік буде добробут. Рецепт паски, пропонуємо до уваги господинь. Паска Дворянська – пишна і багата: (більше…)

Мітки: , , , ,

Десерт з полуниць28.03.2013

полуничний десерт

Десерт з полуниць виглядає дуже дивним, проте він дуже смачний. Полуницю він не дуже нагадує, хіба що коляром віддалено, але для приготування полуниці потрібно. Читаємо, записуємо і готуємо власними силами. Українські статуси обіцяють – полуничний десерт вам сподобається 🙂 (більше…)

Мітки: ,

Чебуреки з грибами і сиром14.03.2013

Чебуреки з грибами і сиром
Чебуреки бувають не лише вокзальними і не тільки з котів, чебуреки бувають ще й домашніми, а там вже – що захочеться, те й буде в начинці. Дуже смачні себуреки виходять з грибами та сиром. Пропонуємо рецепт, а зп ним вже приготуйте чебуреки в домашніх умовах – самі. Насолоду – гарантуємо!
(більше…)

Мітки: , ,

Як приготувати гарячий шоколад22.01.2013

Рецепт гарячого шоколаду

Гарячий шоколад – напій аристократів. Прийшов до нас шляхом шоколаду холодного 🙂 А ще він має властивості свого брата – піднімати настрій. Гарячий шоколад можна приготувати власноруч в домашніх  умовах. Це зовсім не дорого і дуже-дуже смачно, ніякий готовий замінник і на мізинець не зрівняється з домашнім смачнющим гарячим шоколадом.

Рецепт гарячого шоколаду: (більше…)

Мітки:

Домашній дієтичний майонез19.01.2013

Домашній дієтичний майонез

Майонез насправді можна приготувати у домашніх умовах. Чим це краще? По-перше домашній майонез – дешевший за куплений. Здавалося б що це неможливо, але подумайте самі, до того поки куплена пачечка майонезу потрапить до вас у руки, з неї знімуть свою “вигоду” як перевізні компанії, так і накрутчики – продавці. В результаті дешевий майонез з виробництва виростає у дорогий з націнкою удвічі більшою за собівартість. І по-друге, весь процес виробництва домашнього майонезу контролюєте ви, а значить знаєте всю його користь і поживність. У випадку дієтичного майонезу, який ми пропонуємо приготувати вам у домашніх умовах – це ідеальна умова. Отже рецепт приготування майонезу у дома, та опис як приготувати домашній майонез: (більше…)

Мітки:

Ялинка до святкового столу29.12.2012

Фруктова ялинка

Вже на носі, чи на порозі – в кого що, найочікуваніше свято світу – Новий Рік. Традиційним атрибутом, цієї святкової ночі є ялинка. Але ялинка може бути не лише деревом, чи поліпропіленовим продуктом масового промислу, у вигляді зеленого конусоподібного пухнастика, але й смачним доповненням до святкового столу. А як же ж без цього, адже новий рік – значить ялинка усюди. Ось цікавий рецепт ялинки з фруктів, яку можна приготувати у домашніх умовах до новорічного столу. Тим більш, що для приготування складного алгоритму не потрібно, та й інгредієнти не є надто дорогими. Зрештою, кожен із них (у випдку форсмажорних обставин, при яких вони будуть відсутні) можна з легкістю замінити на будь-який інший, за смаком чи творчим поривом. Смачна ялинка все одно буде смачною, бо вона не лише ялинк з фруктів, але й ручної роботи 😉 (більше…)

Мітки: , , ,

1 2 3 4
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha