Статті

Статуси за темою:

Які IP-камери вибрати для спостереження?14.12.2018

Щоб вибрати кращі відеокамери спостереження, спочатку потрібно визначити цілі. Метою установки системи відеоспостереження може бути підвищення безпеки, зменшення кількості крадіжок, підвищення продуктивності або боротьба з шахрайством.

Мітки:

Фіточай для схуднення18.07.2017

Фіточай для схуднення: як обрати та вживати?

Схуднення — не миттєвий процес. Щоб досягти бажаного результату, доведеться докласти багато зусиль: переглянути й налагодити раціон харчування, відмовитися від алкоголю та шкідливих продуктів, зайнятися спортом. Поєднуючи ці фактори, звільнення від зайвої ваги буде правильним, без шкоди для організму й достатньо швидким. (більше…)

Мітки:

Сімейний он-лайн журнал “Родичі гарбузові”26.02.2017

Родичі гарбузові, сімейний інтернет журнал

Для багатьох із нас читання є хобі. Навчальні, довідкові, художні, періодичні видання наразі в широкому доступі. У ті часи, коли ще інтернет простір не був таким поширеним та насиченим, досить модними та довгоочікуваними були друкові журнали про моду, домашнє господарство, сад, город тощо. Напевно, ви бачили такі у своїх матусь чи бабусь. Звичайно, зараз така продукція теж користується попитом. Яскраві обкладинки, графіка, насичені кольори привертають увагу читачів.

Проте паралельно розвивається інший вид цієї продукції – інтернет-журнали. Деякі видання дублюються: існують як і у паперовому вигляді, так і в електронному, а деякі – лише в електронному.

Чим зручний інтернет журнал? (більше…)

Мітки:

Допомога психолога онлайн14.05.2016

В Україні все частіше можна зустрітися із діяльністю психологів. Якщо десять років тому, вони сприймалися ледь не як клінічні випадки в супроводі з психіатрією, то зараз до людей приходить розуміння, що психолог — це як хороший друг.

Допомога психолога онлайн (більше…)

Мітки:

Просто говоріть українською13.04.2016

Шо я вам скажу…
От провела якось свій персональний експеримент, вже більше року, чи може й два, коли говорю з якимись службами та взагалі з усіма, говорю українською. Результат спостережень такий:
– Всі кажуть “У вас така правильна українська і не скажеш, шо ви пишете як селючка в фб”. Дорогенькі, я і є селючка якшо-шо. І як то воно мені ще писати і говорити як не по-маминому? (більше…)

Мітки:

Як вибрати куртку для дитини12.11.2015

Як вибрати куртку для дитини

За вікном осінь, температура повітря поступово знижується, а це означає, що потрібно одягатися тепліше. Постають актуальні питання вибору та купівлі верхнього одягу та зимових аксесуарів. Особливо важливо вибрати якісний верхній одяг для малюків, адже, на відміну, від дорослих, не всі можуть сказати чи їм холодно/жарко, чи не промокли тощо. Тому батькам важливо потурбуватися про комфорт свого малюка і купити не просто красиву, але й функцональну річ, а допоможуть їм у цьому декілька простих порад. (більше…)

Мітки: ,

Укрзалізниця. Як дешевше купити квитки online6.09.2015

Те, що купити квитки на поїзд в Україні можна і інтернеті – не новина. Те, що електронні квитки не потрібно обмінювати в залізничній касі – теж. Але от те, що їх можна купити дешевше ніж на сайті від самої Укрзалізниці – знають не всі. Тож як це зробити? (більше…)

Мітки:

Ігрові апарати онлайн, додатковий заробіток?10.02.2015

Ігрові апарати онлайн, додатковий заробіток?

Людина завжди прагне знайди додатковий дохід: робота за сумісництвом, неофіційне працевлаштування, «халтура». Проте набагато привабливішою виглядає можливість підзаробити гроші і не сильно при цьому “напрягатись”. До таких простих способів отримання додаткових фінансів входять: лотерейні квитки, казино, ігрові автомати. Щодо останніх. Чи реально все-таки заробити таким чином? Чи реально вчасно зупинитися і не потрапити на гачок спокуси? (більше…)

Мітки: ,

Ігрові автомати онлайн31.01.2015

Ігрові автомати онлайн

Ігрові автомати за всю історію свого існування переживали декілька принципових перетворень. Це і не дивно, адже вони завжди крокують поряд з людиною і технічний розвиток, їх не зачепити, просто не може! Якщо коротко, то ігрові автомати можна розділити на три кардинально-різні за технологією типи: (більше…)

Мітки: ,

1 2 3 4 5 6 12
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha