Статуси за темою:

Біла раса у Європі стрімко зникає

Прогнози експертів Комісії з демографії Ради Європи шокували світову громадськість. Незабаром Ейфелеву вежу поглине емігрантське море. У 2005 році навіть на Трафальгарській площі та Даунінг-стріт в Лондоні зникнуть “світлі” обличчя, лишаться тільки вихідці з Південно-Східної Азії, а сам Лондон перейменують на Нью-Бомбей. На Єлісейських полях в Парижі лунатиме тільки арабська мова, а дами в хіджабах перетворяться на творців місцевих мод. Турецьку мову у Німеччині визнають державною. Орди голодних, злобних та озброєних до зубів албанців блукатимуть Римом. Росія від Владивостоку до Уралу “пожовтішає”, а від Уралу до Калінінграду заговорить з сильним кавказьким акцентом…

Біла раса у Європі стрімко зникає!
Біла раса у Європі стрімко зникає!!!

Це не жах чергового блокбастеру. Таку сумну для європейців картину змальовує останній доклад Комісії з демографії Ради Європи. Домовин стане більше, ніж колисок. Білі вимирають – це факт. Якщо 50 років тому населення європейських країн складало 22% від загальної чисельності землян, то сьогодні цей показник знизився до 12%, а у найближчі 50 років він знизиться до 6.5%. Іншими словами, якщо півстоліття тому людство на чверть складалося з європейців, то у 2050 році корінні жителі Старого Світу перетворяться у себе вдома на національну меншину.

На велетенській території від Рейкьявіку до Москви смертність перевищує народжуваність: домовин виробляють більше, аніж колисок. Якщо в 1990 році дефіцит народжуваності був зафіксований лише у Німеччині, Болгарії та Угорщині, то у 2002 році він розповсюдився вже на 12 країн Центральної Європи. І ще, – Європа невпинно старішає. Приблизно до 2050 року половина всіх її жителів перетне 50-річну межу, а кожен десятий досягне віку 80 років. Пенсіонерів буде без малого 60 000 000. І тоді Європі прийдеться непереливки. Тому що треба буде якимось чином заповнювати вільні робочі місця, забезпечувати старих, виплачувати їм пенсії та соціальну допомогу. Яким чином?

Європейці – у зоопарку. Генеральний секретар ООН Кофі Аннан вже прямо заявив на сесії Європарламенту у Брюсселі, що вирішенням демографічної проблеми для Європи можуть стати іммігранти з країн, що розвиваються. Але чи він уявляє, що станеться, коли туди посунуть мільйони африканців і азіатів, зупинити яких не зможе жодна “залізна завіса”?

Вже нині кожна восьма дитина на Британських островах – неєвропейського походження, причому чверть малих мають чорношкірих батьків. За прогнозами демографів, у 2020 році Бірмінгем і Лестер стануть першими англійськими містами з домінуванням чорношкірих, а для багатьох районів Лондону така картина вже є реальністю. Те саме можна споглядати у Парижі і Марселі. Турецькі футболісти, що приїжджають грати до Німеччини, почувають себе на місцевих стадіонах наче вдома: так багато на трибунах їх співвітчизників. Отже незабаром білих у Європі виставлятимуть у зоопарку або музеї як вимираючий вид.

Виживуть лише фіни? Півтора роки тому у США вийшла книга Патріка Бьюкенена “Загибель Заходу”, у якій він передбачив неминучу загибель європейської цивілізації. Його дослідження грунтується на даних ООН. До 2050 року, згідно висновків Бьюкенена, з лиця Землі зникнуть 23 мільйони німців, 16 мільйонів італійців та 30 мільйонів росіян. Загалом Європа втратить стільки мешканців, скільки сьогодні живуть у Німеччині, Польщі та Скандинавії разом узятих. За цей же час населення Азії, Африки і Латинської Америки збільшиться на 3-4 мільярди чоловік, і це людське море поглине Париж, Лондон і Берлін. 2050 рік в своєму нинішньому вигляді не переживе жодна європейська держава, за винятком ісламської Албанії…

В останньому європейському блокбастері Денні Бойла “Через 28 днів” внаслідок катастрофи у Європі виживуть лише фіни. В те, що це фантастика, віриться дуже важко.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha