Статуси за темою:

Чим корисна кава

Кожного ранку, п’ючи ароматну каву, ми навіть не здогадуємось, наскільки вона корисна. Зазвичай, людина сприймає цей цілющий напій як засіб для «включення мозку», аби збадьоритися, тонізувати організм. Проте, окрім загальнопоширених властивостей кави є ще дуже багато інших, про які також важливо знати. Якщо ви кавоман і думка про те, де купить кофе в зернах киев є для вас постійною та актуальною, то слухайте.

Цікаві факти про каву

Кава гарно знімає втому, активізує процеси уваги, мислення, дозволяє швидко пробудити організм. Проте, у деяких людей відмічаються зовсім зворотні реакції. Ви, можливо чули як деякі люди говорять, що від кави, навпаки, спати хочуть, це вже індивідуальні особливості, які включають особливості тиску, нервової системи, судин тощо. Чи знали ви, що кава покращує роботу шлунку і попереджає вимивання калію із організму? До того ж вона попереджує карієс. Кава має у своєму складі серотонін, який називають «гормоном щастя», отже випита чашечка цього смачного напою може покращити поганий настрій і переосмислити свої думки. Поряд із тонізуючою дією кава вміє заспокоювати, вона знімає напругу, роздратованість, заспокоює нерви.

А ще, каву використовують навіть у косметичних цілях, з неї виготовляють скраби, тонізуючі маски для обличчя, можна навіть робити самому в домашніх умовах без походу у косметичний салон.

Отже, кава – це дійсно корисний і потрібний продукт, який містить корисні вітаміни та мікроелементи, позитивно впливає на нервову системи та навіть дозволяє зберегти красу шкіри.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha