Статуси за темою:

Чим вигідні електронні сигарети?

Чим вигідні електронні сигарети?

Дорогі друзі давайте разом кинемо курити, зробимо нашу Неньку Україну чистішою і без шкідливих тютюнових виробів, адже Ви псуєте своє здоров’я і здоров’я людей, що вас оточують. Знаю дуже гарний спосіб кинути курити. Електронна eGo сигарета, з початку потрібно чуть більший вміст чистого табаку з меншою кількістю ароматизаторів, а з часом зменшувати вміст табаку, і збільшувати кількість ароматизаторів.

Електронні сигарети це вигідно.
Ви витрачаєте один раз близько 450 гривень, а потім витрачаєте в місяць всього близько 70-100 гривень. Що в рік буде дорівнювати 450 + 1080 (перший раз, на наступний рік не потрібно купувати нову сигарету) = 1500 гривень на рік.
У той же час на звичайні сигарети людина витрачає (при курінні пачки в день)
Якщо сигарети коштують:

  • 10 гривень х 365 = 3650 гривень
  • 15 гривень х 365 = 5475 гривень
  • 20 гривень х 365 = 7300 гривень

Знову ж тут ми говоримо про пачку в день, але ж у багатьох курців виходить більше, і ми ще не врахували затрати на запальнички, попільнички і зіпсовані речі від жару.

Виходить що так чи інакше електронні сигарети вигідніше в 1,5 – 3,5 рази!!!
Електронна сигарета дозволяє економити в рік від 2150 до 12600 гривень, якщо ви курите 2 пачки дорогих сигарет в день.
Варто про це замислитися !!!

Наближається новий рік, кожен задумується про подарунки ближнім. Електронні сигарети будуть ідеальним варіантом, якщо близька вам людина полюбляє палити цигарки. Ви можете відлучили від куріння та зберегти їй здоров’я, зробивши всього лише простий і сучасний подарунок – електронну сигарету. А купити її можна в інтернеті, наприклад тут: https://www.sigaret.com.ua/

Бережіть себе 😉

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha