Статуси за темою:

Державний чи приватний дитячий садочок?

Державний чи приватний дитячий садочок?

Куди подіти дитину? Таким запитанням часто задаються молоді батьки, яким немає на кого залишити маленьку дитину, у той час як самим потрібно на роботу. І тут на допомогу приходять дитячі садочки!

Зазвичай ДНЗ приймає дітей віком від 3 років, проте є і виключення. Графік роботи дуже зручний, збігається із розкладом роботи батьків, з 8 години ранку, до 18 години вечора. Дитячі садочки є державні та приватні, наприклад частный детский сад алматы, що великих містах є досить поширеним явищем.

Цікава практика проводиться за кордоном, тамприватні дитячі садочки розташовані, навіть у кожному районі міста. ДНЗ – це гарна своєрідна школа для дитини. Там вона вчиться дисципліні, навичкам самообслуговування, готується до школи. У садочку є харчування, тому за здоров’я вашого малюка можна не переживати. Державні та приватні садочки за рівнем догляду за малюками, в більшості, нічим не відрізняються. Навіть, навпаки, у приватних краща матеріальна база і спеціалісти, проте й плата за садочок набагато вища. В дитячому садочку важливо звертати увагу на розповіді дитини, чи із задоволенням вона туди йде, чи подобається вихователька, як ставляться до дитини тощо.

Наснаги вам і вашим малюкам ☺

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha