Статуси за темою:

Допомога психолога онлайн

В Україні все частіше можна зустрітися із діяльністю психологів. Якщо десять років тому, вони сприймалися ледь не як клінічні випадки в супроводі з психіатрією, то зараз до людей приходить розуміння, що психолог — це як хороший друг.

Допомога психолога онлайн

І справді, роль психологів в нашому суспільстві дуже недооцінена і міфологізована. От запитайтеся в себе — чи знали ви, що усі успішні люди, починаючи від співаків, закінчуючи бізнесменами і політиками, систематично користуються послугами психологів? А чи знали ви, що консультація у психотерапевта, принесла Дональду Трампу мільйон наступного ж дня? Раніше, навіть, проводили дослідження на цю тему і виявилося, що успішність країн і їх рейтинг по щасливості націй, мають пряму залежність від кількості психологів та довіри людей до них.

Наприклад у США, практично кожна людина має персонального психолога і хоча б раз у рік ходить на прийом до психолога. Крім цього сім’я може мати окремо ще й сімейного психолога. А у Японії, щоб мати роботу, потрібно обов’язково пройти психологічний огляд, а якщо є якісь проблеми — психотерапевтичний курс. В Україні практична психологія тільки входить в моду, люди лише починають розуміти, для чого їм психолог. І, чомусь, соромляться говорити на цю тему. Хоча, у Канаді, прийнято обговорювати між собою професійні навички психологів, чи рекомендувати одне одному спеціалістів.

Зараз проблема психології в Україні особливо актуальна. Суспільство декілька років живе в постійній напрузі і в стані війни, хоча й не оголошеної, але по факту — діючої. Негативний інформаційний потік атакує зі всіх сторін. І це не говорячи про проблему військових, які пройшли через гарячі точки і бойові дії. Дуже важливо, щоб в цей час усі спеціалісти приклали зусилля до вирішення негативних наслідків. А люди, в свою чергу, зрозуміли, що самому справлятися з проблемами не тільки важко — але й згубно. Зараз як ніколи потрібна довіра одне одному.

На щастя, епоха інформаційних технологій надає нам зручний інструмент, для вирішення усіх проблем. Допомога психолога тепер не викликає у людей дискомфорту та незручностей. Вам не потрібно нікуди йти, не потрібно чекати у чергах на прийом. Не потрібно придумувати історію рідним, щоб пояснити куди ви пропадаєте. Все, що вам потрібно — це наявність комп’ютера та з’єднання з мережею інтернет. Так, саме психолог, що працює онлайн, може вирішити усі непорозуміння і міфи, що склалися в українському суспільстві про психологію.

Цікаво, що саме зараз, для поширення психологічних послуг через мережу, з’являються пропозиції безкоштовних консультацій у психолога. Тобто перед тим, як скористатися послугами психолога, ви можете реально оцінити його професійність і зрозуміти, потрібний він вам, чи ні. Чи зможете ви знайти подібне не онлайн? Напевне, що ні…

Давайте разом зруйнуємо всі міфи, що склалися в народу. Давайте станемо цивілізованою країною і довіримо стан свого щастя і успіху спеціалістам. Ми у рейтингах не на найкращих позиціях, але піднятися з них — справа лише наших дій і вибору.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha