Статуси за темою:

Електронні книги в нашому житті

Кожного разу, їдучи у вагоні метро, спостерігаю за столичними жителями. Кожен другий пасажир – читач. Хтось читає звичайну паперову книгу, а хтось електронну.

Електронні книги в нашому житті

Життя у великому місті розраховано майже посекундно, для деяких такі поїздки на навчання, роботу, просто у справах – це один із не багатьох шансів поринути в улюблений письменницький світ. Як відомо, книга – джерело знань, саме тому технологічні розробники потурбувалися, аби книга була завжди поруч і, що важливо, була зручною. Одним із таких практичних варіантів є електронна книга.

Без сумніву, вона не замінить справжню книгу зі шурхотливими сторінками, які ще пахнуть фарбою, із автографом улюбленого автора, чи дружнім написом «На пам’ять», але це чудова альтернатива «на кожен день». Розглянемо переваги електронних книг.

  • По-перше, можна прочитати безліч літератури, витративши гроші лише один раз на саму ж книгу та час на скачування книг у мережі.
  • По-друге – не потрібно закладок, які можуть випадати з книги, що є доволі зручним.
  • По-третє – не рветься, що є практично.

Зазвичай, електронні книги маленького компактного розміру, що дозволяє їх носить навіть у кишені. Також вони легкі, зручно читати великі за об’ємом книги, а не возити з собою декілька кілограмів. Вони зручні і прості в керуванні. Наприклад, можна ознайомитися з електронною книжкою від найвідомішої фірми amazon, що їх випускає – здесь. Це яскравий приклад зручності і функціональності, що поєднують у собі ці пристрої.

Як бачимо, електронні книги надійно закріпили свої позиції серед читачів, поціновувачів літератури. До того ж, хочеться відмітити беззаперечний плюс їх появи – люди стали більше читати, адже з’явилося більше можливостей, які дає саме електронна книга.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha