Статуси за темою:

Гробниця графа Дракули

Цей найвідоміший персонаж Брема Стокера, граф Дракула, мав реальний історичний прототип Ним став князь Валахії. Князь Дракула відомий своїми війнами проти турків. З одного боку він був героєм-патріотом, а з іншого – холоднокровним та безжальним лиходієм.

Князь Влад Дракула

Вважається, що Влад Дракула мученицьки катував і посадив на кіл від 40 до 100 тисяч турків та своїх не покірних одноплемінників, які, на його думку, створювали загрозу для владарювання. Інформація ж про злодіяння графа Дракули з’явилася з опублікованого у 1463 році документу, автор якого невідомий. У підсумку Дракула був убитий в ході боїв з турками в 1476 році біля Бухареста. Голову правителя відрізали та відіслали султанові Османської імперії Мехмеду II. Куди ж поділася інша частина тіла – залишилося таємницию. Особистість графа Дракула, завдяки міфам про його кровожерливий характер, стала легендарною.

Оливи у вогонь міфотворців, підлило й незрозуміння того, куди поділося тіло правителя після його смерті! Найбільш популярною виявилася версія про гробницю Влада в монастирі на острові Снагів. Але проведені там археологічні розкопки ніяких слідів залишків графа не виявили. Інші чутки стверджують, що тіло Влада спочатку було поховано в Команському монастирі, але в XVII столітті будівля була значно перебудована, і нічого, щоби могло підтвердити цю теорію, не було знайдено.

Існує й варіант, що тісно пов’язаний з казками про вампірів. Кажуть, що Влад умів чудом переміщатися в будь-яке місце, щоб захищатися від ченців, які прагнули вбити його уві сні. Тому гробниця Дракули, як і сам факт його жорстокостей та вживання крові – одна з найбільших історичних загадок.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha