Статуси за темою:

Хто такий тамада?

Організація весілля, хто такий тамада?

Починається літо, а отже починається гарячий весільний сезон. Точніше, підготовка до нього розпочалася ще восени. Адже часто можна почути, що для весілля, яке відбудеться, наприклад, у вересні, молодята ще з травня починаються шукати та обирати місце для банкету, музикантів а також тамаду. І як виявляється, більшість, як і бенкетних залів, ресторанів, так і організаторів проведення самого свята уже зайняті. Тобто, під час підготовки до весілля, яке відбудеться чи влітку, чи восени, необхідно готуватися ще заздалегідь.

Так повелося, що невід’ємним атрибутом весільного бенкету та застілля є тамада. Але хто такий тамада? Саме слово «тамада» грузинського походження і перекладається, як той, хто організовує свято. Відповідно тамада на весіллі, це той хто відповідає за організацію весілля. На сьогодні, тамада – це головний ведучий та коригувальник весільного свята. Він пише сценарій, визначає часові інтервали того чи іншого дійства, отже, насамперед, це вмілий і вправний організатор. Перед молодятами зазвичай постає питання: як обрати тамаду? Якими характеристиками він має володіти?

Це має бути людина, яка має позитивні відгуки, рекомендації, має не один, а безліч варіантів сценарію, які вміє гнучко коригувати залежно від побажань клієнтів. Тамада має бути зовнішньо презентабельним, вміти себе подавати, зацікавлювати публіку. Він водночас організатор свята, але почувається як гість, не зловживає спиртними напоями, веде себе пристойно, має гарне почуття гумору та вміє оперативно знаходити вихід у складних ситуаціх.

Отже, якщо ви шукаєте тамаду, то обирайте тільки тих людей, роботу яких ви бачили самі, або ж вам їх рекомендували як справжніх професіоналів. Зараз в інтернеті можна знайти багато оголошень про послуги тамади, наприклад тамада на весілля львів і у дійсно професійних можна побачити і фото, і відео, і варіанти сценарію. . Тому у виборі головного сценариста свята не потрібно поспішати, аби не зіпсувати і собі і гостям свята.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha