Статуси за темою:

Ідеї бізнесу на колесах

Ідеї бізнесу на колесах

Хочеш заробляти гроші самостійно на себе? Розпочинай свій бізнес! Не потрібно придумувати різні ідеї для бізнесу, достатньо скористатися уже готовими та перевіреними. Найпростішим, найзручнішим і найдешевшим – це бізнес на колесах. Заробіток з такого бізнесу буде не великий, зате стабільний.

У наші дні машина служить нам не тільки як засіб для пересування, чи показником статусу, але також є засобом для заробітку грошей. Бізнес-ідея, на основі свого чотирьох колісного друга, приходила в голову багатьом людям, що мають в крові підприємницьку жилку. Адже автомобіль – це не лише таксі, він також може дати можливість, замість пасивного очікування клієнтів, займатися активною доставкою замовлень додому. Для цього потрібно навчитися користуватися потребами людей в тому місці, де в цьому існує потреба. Чим насправді можна зайнятися і як за допомогою цього бізнесу заробляють за кордоном. Якщо у вас є власний транспорт, то у вас є великий вибір поля діяльності. Ремонт автомобілів за викликом, автолавка або евакуація, платна допомога автомобілістам в зимовий період. Варіантів безліч. Маючи будинок на колесах, американці придумують всілякі альтернативи звичайному заробітку. Вони влаштовують в таких фургонах кімнати жахів, кінотеатри, спортзали. Відповідно до пори року влаштовують продажу морозива, суші або сандвічів. Також відомі випадки використання великих фургонів під лазні.

Шиномонтажна ідея

Ця ідея призначена для тих, кому в дорозі не пощастило проколоти шину, не маючи при цьому запаски. Що ж робити в такому випадку, якщо шиномонтажна майстерня знаходиться дуже далеко? Не допоможе навіть всесвітня павутина, де можно купить шины здесь в интернете. Всі способи та послуги, які буде використовувати в даній ситуації людина або занадто дорогі, – наприклад виклик евакуатора, або надто затратні по часу. Ви можете підвезти шину потерпілому. Звідки брати клієнтів? Можна домовитися з фірмами, що займаються евакуаторами, в подібній ситуації вони подзвонять вам.

Розважальний центр на колесах

Весілля, дні народження, випускні, корпоративні вечори – все це хочеться провести незабутньо. Але, в більшості випадків, все обмежується звичайною дискотекою, довколишнім нічним клубом або дорогим рестораном. Є можливість створити розважальний центр на колесах, що дозволить перенести вечірку в будь-яке місце. Крім музики можливий перегляд фільмів і послуга караоке. Такий варіант відмінно підходить і для міст, і для віддалених житлових масивів.

Мобільний 5D чи 7D кінотеатр

Облаштувати клуб в трейлері – це добре, але куди краще створити 5-D, чи 7D кінотеатр. Для реалізації такої ідеї необхідно запастися пересувним атракціоном, який можна розмістити у вашому будинку на колесах. У селах занадто нудно, щоб при появі можливості подивитися 5D чи 7D фільми люди відмовилися від неї. Та для наших селян це буде щось з роду фантастики! Але для такого бізнесу, потрібно закупити спеціальне обладнання. Коштуватиме воно не менше 100 тис. гривень. Воно швидко окупиться. На подібний вид розваг, люди ходять компаніями. Можна заохотити їх різними знижками на святкові дні. Або ж працювати влітку на фестивалях.

Є ще безліч варіантів бізнесу на колесах в Україні він лише починає розвиватися. Але, якщо вам набридло ходити на нудну монотонну роботу, то беріть своє життя у свої руки негайно і відкривайте свій бізнес!

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha