Статуси за темою:

Кімнати у стилі вінтаж

Кімнати у стилі вінтаж

Час уже вкотре нас переконує, що все нове – це добре забуте старе, яке зараз називається стилем вінтаж. Взагалі, вінтаж – це вино гарної витримки. Але в наш час вінтаж трансформувався в ще одне визначення – це поєднання елементів старих та нових речей.

Поширений в одязі, скрапбукінгу особливо, але найбільше до смаку вінтаж для дизайнерів. Використовуючи цей стиль при оформленні приміщень, можна зобразити будь-яку епоху, а нові речі додаватимуть певну родзинку у загальній картині.

Якщо говорити, про дизайн кімнати у стилі вінтаж, то насамперед, мова йде про МІК Мебелі: столи з стільцями, книжкові шафи, ліжка, інші корпусні меблі. Також особливого колориту додадуть шпалери світлих відтінків, дзеркало в рамі, м’які меблі з потертостями. Полички прикрашають старовинними статуетками чи листівками / чорно-білими фотографіями або іншими цінними сувенірами. Невід’ємною ознакою стилю вінтаж у дизайні інтер’єру є квіти, особливо сухі квіти у вазі, хоча допускаються і штучні і живі. Проте, сухі квіти створюють додаткову атмосферу минулих епох. Не варто також забувати про валізи, скриньки, які можуть слугувати не тільки предметом інтер’єру, але й в них можна зберігати речі, проте подібних елементів не потрібно багато, достатньо, наприклад, однієї скриньки. Особливого шарму кімнаті може додати тюль чи штори з мереживом з підв’язками золотистого кольору.

У стилі вінтаж можна оформлювати будь-яку кімнату, від кухні до ванної. Головне, аби не було різких контрастів між минулим у сучасним, має бути плавна і гармонійна лінія переходу. Також варто уникати нагромадження однотипних старовинних речей в одній кімнаті.

Вінтаж – це дуже гарний стиль, а ще він цікавий тим, що при його створенні, можна використати елементи, зроблені власноруч. Наприклад, нерівності на стінах, тріщини, потертості. Тому можна сміло експериментувати і не боятися за результат.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha