Статуси за темою:

Он-лайн редактор фотографій

Процес фотографування – це, без сумніву, творчий процес, але ще одним не менш цікавим та не менш творчим процесом є обробка фото. Зрозуміло, що не кожен може собі дозволити розкішну фото сесію з уже готовими обробленими фото. Але, вище носа, навіть маючи звичайну мильничку, можна зробити із фото цукерку, використовуючи редактор зображень, а вже в ньому можна без проблем створювати різноманітні фотоефекти, колажі, різні ігри зі світлом та тінню тощо.

Зазвичай, при звістці про обробку фотографій, перше, що приходить на згадку – це старий добрий Photoshop. Проте, тут є декілька моментів. Програму Photoshop потрібно купити, адже це платна та дорога програма. В крайньому разі народні умільці її “качають безплатно” і встановлюють, знайшовши підходячий “безплатний ключ”. Аце, погодьтеся, як у першому випадку – дорого, то у другому – складно. Крім того, “фотошопити” потрібно ще навчитися: розібратися у меню, яке є досить громіздким, вивчити елементи, інстременти, ефекти, як їх поєднувати та застосовувати і т.д.. Тому, якщо вам терміново потрібно здійснити обробку фото і все що ви маєте це, відповідно, саме фото та інтернет, то в нагоді вам стане один корисний сервіс.

Це онлайн редактор, який не потребує спеціального налаштовування і проходження курсу фото, – чи відео уроків. Для українських користувачів є українська мова, де доступно і зрозуміло описані алгоритми роботи. Сервіс пропонує безліч варіантів обробки фотографій: від фотоефектів до створення колажів. Цікавими є рамки для фотографій. До речі, оригінально оброблене фото може слугувати приємним та несподіваним подарунком для ваших рідних та близьких, адже за допомогою даного сервісу можна створювати справжні фото-шедеври чи фото-приколи, що кому ближче.

Щоби створити колаж, вам необхідно спочатку вибрати фотоефекти або фоторамки, що робиться за допомогою пошуку за словом у спеціальній формі:

Зробити фотоколаж он-лайн

Далі обрати рамку, чи фотоефект, який ви хочете додати на своє фото і в наступній сторінці вибрати з комп’ютера фотографію для обробки. На завершення потрібно натиснути на кнопку “Створити фото ефект”.

Це все! Ваш фотоколаж готовий!!!

Як бачите, для того щоб отримати гарне та цікаве фото, не обов’язково бути великим майстром Photoshop, достаньо просто мати гарний смак, фото доступ до інтернету та сайт https://uk.picjoke.net/. До того ж ця обробка фото он-лайн швидка і проста! Користуйтеся із задоволенням 😉

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha