Статуси за темою:

Розсада та касети для розсади, Greensad

Українці дуже хороші господарники, історично вони є землеробами, а землі тут найкращі. У сучасному світі, українці, навіть ті, що живуть у містах, тягнуться до землі і хочуть мати свою земельну ділянку, де вирощують власні овочі та фрукти. Дехто це робить на дачі, дехто на клумбах, але до всього потрібно підходити конструктивно та з розумом. Помноживши архетипічну особливість українців на сучасні технології та матеріали, можна отримати надзвичайну ефективність. Однією з умов ефективного урожаю – завчасна підготовка до сезону, заготівля насіння та вирощення розсади. Про що ми сьогодні й поговоримо.

Розсада та касети для розсади

Розсада необхідна, для стимулювання росту і швидшого отримання урожаю. Цього досягається в першу чергу через те, що у постійний ґрунт саджається уже достатньо розвинені паростки рослин, тому заготування розсади відбувається зазделегідь, а починається ще взимку – на початку весни.

Розсаду можна заготовляти для таких рослин, як: помідори, перець, капуста, квіткові рослини та ін. Раніше, зерна висаджували у звичайні горшки та землю, зараз же є спеціальні пристосування, що покращують і полегшують процес вирощення і посадки. Перш за все – ґрунт. Його можна приготувати самому з городнього, попередньо розпушеного ґрунту, з додаванням перегною, торфу, чи тирси, а також мінералів (попіл, мінеральні добрива). Якщо у вас немає часу, чи немає бажання на приготування ґрунту для розсади, його можна купити у магазині.

Другим важливим фактором для вирощення розсади – посудина. Багато хто висаджує розсаду у пластикові стаканчики чи інші підручні засоби. Проте існують спеціальні касети для розсади, які рекомендуються для застосування всіма садівниками. Касети для розсади Greensad мають ряд переваг над іншими способами вирощення сажанців. Перш за все – це зручність. Касети не громіздкі, тому на невевичкій площі, можна виростити велику кількість рослинок. Вони однакові за розміром і створені так, щоб використовувалася мінімальна потрібна кількість ґрунту. За ними легше доглядати, усі комірки знаходяться разом, тому сажанці ростуть приблизно в однакових умовах і розвиваються рівномірно. Касети зручні у транспортуванні. І найважливіше – при висадженні розсади у постійний ґрунт, її коренева система не травмується, а маленкій рослині не потрібно “приживатися” на новому місці, вона просто продовжує свій ріст.

І, напевне, найважливіший фактор для вирощення розсади – умови. Подбайте, щоб ваші рослинки отримували достатню кількість світла, щоб знаходилися у теплі, постійно поливайте водою, щоб не зосохли, але не затоплюйте, щоб не загнили.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha