Статуси за темою:

Що треба взяти з собою в похід

Що треба взяти в похід

Прийшло літо, час відпусток і відпочинку. Чимала частина люду любить активний відпочинок. Обов’язкові для такого є походи на природу. Та щоби гарно провести дні відпочинку у походах, потрібно гарно до них підготуватися, щоб відпочинок не став каторгою. Отже що необхідно взяти із собою у похід?

Перш за все це карта місцевості, де будете у поході та компас, а також посуд. 

Візьміть з собою легкий алюмінієвий казанок. Об’ємом до п’яти літрів. Так щоб був невеликий і неважкий. Казанок краще брати один на декількох людей, це зекономить ваші енергію та силу, а також дасть можливість іншим зосередитись на харчах. До того ж один казан цілком вистачить на невелику групу людей. Якщо в похід вирушить велика група, візьміть із собою більш містку каструлю або ж взагалі відро (путню), не забудьте й про ополоник (хохля, черпак), або велику ложку. Для себе особисто потрібно взяти кухоль, ложку та складаний (найкраще швейцарський) ніж. Усі жирні продукти покладіть в металевий, герметично закритий посуд.

Також з роду продуктів харчування потрібно взяти флягу для води або невеличкий термос з олюбленим напоєм. Також краще брати одну на декількох людей. Далі візьміть з собою ліхтарик, запасні лампочки до ліхтарика та батарейку. Не забувайте про сірники, їх потрібно зберігати сухими. Краще загорнути у гідрофобну тканину або покласти в металеву герметичну коробочку. З собою у поході потрібно також мати: зубну пасту, зубну щітку, мило, рушник. Обов’язково брати аптечку, можна одну на групу. Покладіть в аптечку засоби для захисту від комарів, мазь від опіків, стрептоцид (для присипки порізів), якщо ви дуже екстремал і йдете у високі засніжені гори, чи у зимовий похід, потрібні засоби захисту від обморожування. Також беріть додаткові речі: голку, товсті нитки, гудзики, ножиці. Все це може не один раз знадобитися в поході.

Як одягатися у похід?

У похід не потрібно брати бальних нарядів, навіть, якщо ви дівчина-модниця, одяг повинен бути легким та зручним! Взимку — в міру теплим, влітку — такий, щоб не було вам жарко. Пам’ятайте основний закон туриста: незалежно від пори року, ваш одяг, який ви берете у похід, не повинен вас сковувати і заважати вільно рухатись. Для літніх походів найкращою білизною є шорти та майка. Взимку — тепла шерстяна білизна, але не душна. Влітку в якості головного убору, використовуйте білу панамку або широкий плетений капелюх. Взимку — теплу шапку або лижну плетену шапочку з козирком. Але найважливіше: збираючись у похід, подбайте про ноги. Візьміть з собою три-чотири пари нитяних шкарпеток (бажано — цілих, без штопок, бо іноді невеличка, майже непомітна штопка може дуже натерти ноги). Взуття має бути міцне, легке й просторе, з легкою вентиляцією.

Як складати речі в рюкзак, готуючись до походу?

Перш за все потрібно купить рюкзак, спеціалізований для походів. Він має бути містким, легким, міцним і, по змозі, гідрофобним, тобто таким, що не промокає. У поході можна натерти не лише ноги, але й плечі. Тому-то подбайте і про зручність лямок свого рюкзака. Поділіть рюкзак  всередині на дві частини. У тій, що торкатиметься спини, повинні лежати м’які і не гострі речі, а в другій — решта. У туристичних рюкзаках є зовнішні кишені, туди покладіть предмети, які мають бути завжди напохваті. Коли складаєте речі в похід у свій рюкзак, слідкуйте за тим, щоб вони були непорушні всередині, це полегшить навантаження.

Але головне для походів – бути обережним та уважним. Що вам і бажаємо. Гарного літнього відпочинку 😉

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha