Статуси за темою:

Соціальна реклама, та її мета

Реклама. Тільки подумати, наскільки вона заполонила масмедійний простір. Наразі, вона дозволяє продавцям не лише просувати свої товари, а й споживачам отримувати дохід за послуги з надання самої реклами, надання майданчику для її існування. Зазвичай, при слові «реклама», у нас виникають не надто приємні асоціації. Проте реклама буває різною. Сьогодні ми зупинимося на такому виді, як соціальна реклама.

Соціальна реклама, та її мета

Соціальна реклама – це вид реклами, інформація якої несе суспільно-корисний характер, представляє загальнолюдські цінності, носить просоціальний характер. У Європі не має такого терміну, як «соціальна реклама», у них існує PSA — public service announcemen. Соціальна реклама – надзвичайно важливий елемент соціальної політики. Вона включає в себе такі теми, як: боротьба зі шкідливими звичками, стосунки в сім’ї, здоровий спосіб життя, усиновлення тощо. Зазвичай, її розробкою займається рекламное агентство, або волонтери-активісти громадських організацій. Вона набуває свого розповсюдження у відео роликах, на паперових, електронних засобах масової інформації. Дуже часто студентам соціальних спеціальностей даються практичні завдання із виготовлення соціальної реклами та її розповсюдження.

Варто сказати, що такий вид реклами підвищує морально-етичні устої населення та схиляє до певних міркувань, переосмислення свого способу життя.

Соціальна реклама часто наміцно поєднана з освітою і несе мету – ознайомити людей з тим чи іншим знанням. Часто за допомогою різних спекулятивних технологій, люди потрапляють під вплив чогось згубного, не усвідомлюючи всю серйозність і можливі негативні наслідки для їхнього життя та здоров’я від дії цього явища. Соціальна реклама ж, може попередити людей, а також навчити як поводитися чи, навіть, як боротися з цим. Тому основною метою соціальної реклами – не заохотити, як це робить звичайна реклама, а пояснити!

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha