Статуси за темою:

Способи заробітку грошей

Як заробити гроші? Як заробити багато грошей? Щоби відповісти на ці запитання, нам доведеться розібратися з основою заробітку грошей – видами та способами цієї справи. А існує лише три основних способи заробітку грошей, огляд яких, читаємо далі.

Способи заробітку грошей

1. Перший спосіб – перетворювати час у гроші

Такий спосіб заробітку грошей для життя – найпоширеніший і використовується найбільшою частиною людей на нашій планеті. Юристи та автослюсарі, охоронці та банківські робітники, “офісний планктон” і продавці на базарах та в супермаркетах – всі ці люди, представники найпопулярніших професій, займаються тим, що в результаті зводиться до обміну власного часу на гроші.

У такого виду заробітку є один величезний мінус, який перекриває всі його дрібні плюси: люди, що перетворюють власний час у гроші, що працюють заради грошей – дуже рідко (а ще частіше – ніколи!) не отримують те, що вони бажають. Їм завжди чогось не вистачає: або часу (відпочинок, читання, відвідування культурних закладів), або грошей (нові меблі, квартира, машина, нові шини latitude x0ice до авто, розвиток бізнесу). Грубо кажучи перед ними завжди стоїть один вибір: або придбати щось дороге та гарне (наприклад авто або дім) або приділити більше часу собі, своїм близьким та друзям.

Таким чином, такий спосіб заробітку, перетворювання свого часу в гроші, хоч і найпоширеніший серед людей, але – найгіршиий.

2. Другий спосіб заробітку – вигідно вкладати свої гроші, для отримання ще більшого прибутку.

Всі ми чули вислів: “Гроші – роблять гроші”. Він має чітку та міцну основу, що взята з життя. Це достатньо розумний спосіб заробітку грошей, великим плюсом якого є саме те, що гроші роблять гроші. При цьому ця схема працює навіть без постійного контролю з вашого боку, відповідно – ви економите свій час. Для того, щоби запустити цей вид заробітку, достатньо проконсультуватися з фахівцем, або з другом, який має досвід у такій справі. На цій основі, побудовані найбільші торгові біржі, наприклад – Форекс. Вкладання грошей у щось, заради прибутку, ще називають – інвестицією.

Єдиним, але нищівним для простих людей, недоліком цього способу заробітку є те, що у великої частини людей немає необхідної початкової суми грошей, аби кудись їх вкладати, адже стартовий капітал – обов’язкова умова цього способу заробляння. Якщо ви раптово отримали величезну спадщину, чи виграли у лотерею – вкладання грошей у бізнес саме для вас! Але, якщо ви все починаєте з нуля, він вам не зовсім підходить (можна легко прогоріти, великі ризики).

3. Третій спосіб заробітку – отримувати прибуток за рахунок праці інших людей

У такому випадку, ваше головне завданням є організація свого заробітку так, щоб він складався із праці інших людей, при цьому вони повинні працювали на ваше благо. Плюси цього виду отримання прибутку в тому, що ви не витрачаєте свій вільний час на заробляння грошей. Свій час за вас вкладають інші люди, ви лише керуєте цим процесом. Все, що вам потрібно зробити – це організувати та мотивувати людей на цю справу. Мінусом такого способу заробітку грошей є те, що для його реалізації потрібно мати деякі організаторські здібності (природні, або набуті), певний досвід і (що головне!) бути відповідальним, тобто без сумнівів брати повну відповідальність на себе.

Якщо ви впевнено підете в напрямку реалізації цього способу заробітку, то рано чи пізно, ви досягнете свого успіху. Оскільки отримувати гроші за рахунок праці та зусиль інших людей – це найкращий спосіб заробляння гроші. Правда у такому разі, багато хто балансує на межі моралі…

Що робити?

Після того, як ви розібралися із видами заробітку, та вирішили який спосіб заробляння грошей підходить вам найбільше, вам необхідно зробити наступний важливий крок, а саме – сформувати для себе мету.

Щоб чогось досягнути у житті, необхідно чітко уявляти, чого саме ви хочете досягнути. Якщо для вас метою є лише гроші, то для початку намалюйте на чистому аркуші паперу, ту суму грошей, яку ви хотіли б отримувати за місяць (день, рік).  Нехай це буде символом того, що люди будуть готові обміняти написану суму грошей на послугу, яку ви їм надаєте, чи продати вам свій час. А далі дійте!

Якщо справа, якою ви займаєтеся, чи послуги, які ви надаєте, приносить людям користь, то вони знову і знову до вас прийдуть. І так же ж будуть готові вам оплатити працю, причому не замислюючись над сумою, бо корисні речі, потребують вдповідної оплати!

Думайте, в першу чергу, про те, як ви можете допомогти людям, тоді й ваші власні фінансові та моральні справи будуть примножуватися. Тоді ви усвідомите, що чим більше ви заробляєте, тим більшим ви людям покращуєте їхнє життя.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha