Статуси за темою:

Телевізор зі Smart TV

Прийшов той час, коли телевізори почали вимирати, а разом з ними  і телебачення в класичному його вигляді. Це є закономірністю і хоча боси мегабізнесіндустрії в сфері телебачення, і створюють різні міфи “злого комп’ютера” та його ще злішого брата – “інтернета”, маховик забуття уже запущено. Для вирішення цієї проблеми, маркетологи з медіаринку, вирішили запустити креативні технології й інтегрувати те середовище, яке їх вбиває у своє. Так і утворився телевізор нового покоління – Телевізор зі Smart TV.

Телевізор зі Smart TV

Що таке телевізор зі Smart TV?

Як уже згадано – це суміш телевізора з комп’ютером. По суті це і є комп’ютер, що інтегрований в оболонку телевізора. Сучасні смарт-телевізори, не менш потужні та функціональні, ніж ноутбуки. Та все ж є принципова різниця, яка полягає у тому, що смартТВ все ж таки виконують функцію парашута для класичного телебачення. Вони є посередниками між двома ворогуючими світами – телебачення та інтернет.

Smart телевізори працюють на основі спеціальної OS, в яку вшиті всі медіафункції, які потрібні для середньостатистичного користувача інтернету. З телевізора, який обладнаний смартом, ви зможете подзвонити по скайті рідним та друзям, зайти на ютуб, почитати улюблені медіапортали, послухти музику, затвітерити статуси та, навіть, пограти в ігри!!! І все це, не відриваючи найм’якшу частину тіла від дивану.

Враховуючи всі ці комфортні фішки, не дивно, що SmartTV швидко здобуває популярність. Людям уже не потрібно розриватися між вибором – посидіти в інтернеті, чи подивитися телевізор. Виробники телевізорів, швидко переформатовують свої телевізорні платформи під смарт телевізори, наприклад LG в магазині Notus: https://www.notus.com.ua/Televizor-LG-32LN570V.

Недоліки смарт телебачення

У всіх новітніх технологій, окрім зручностей та крутизни, є великий мінус – безпека. На рівні конспірології, а у деяких фірм на офіційному рівні, смарт телевізори “шпигують” за своїми власниками. Відбувається звітування, через відправку інформації, що користувач робить і що переглядає. Пізніше інформація обробляється для рекламних мереж, хоча ніщо незаважає робити це у інших цілях. Також, через те, що ця техніка має пряме підключення до інтернету, вона також стає мішенню для зловмисників.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha