Статуси за темою:

Традиційка китайська сукня Ціпао

Ціпао – це традиційне жіноче вбрання у давніх китайок. Воно являє собою довгу сукню, яка іпахом фіксується праворуч, стоячий комір та розрізи по боках.

Ціпао традиційне жіноче вбрання у давніх китайок

Давній Китай був доволі консервативним у плані моди, до 20-го століття, коли відбулася революція, що дала не лише політичний, економічний розвиток країні, але й дала поштовх розвитку індустрії моди, самі тоді і набули транформацій ціпао. Під впливом європейської моди сукня стала більш вузькою, розрізи більшими, стали вужчими рукава, в деяких випадках – коротшими. Стали можливими варіації із довжиною сукні. Міські панянки одягали ціпао щодня, а жителі сільських місцевостей одягали такі сукні лише на великі свята.

Проте з часом ціпао набула такої масовості, що просто стала вважатися уніформою у сфері послуг. Та все ж таки, історичне коріння сукні не дало про себе забути, і вже в наш час, ціпао одягається знову лише на великі свята, тобто являється святковим вбранням. Зараз ціпао існує у найрізноманітніших варіаціях і придбати його можна без проблем в інтернеті. Зазвичай його шиють із дорогих тканин, які прикрашені традиційними китайськими мотивами. Такі сукні доволі оригінальні, проте під час покупки варто враховувати деякі аспекти пошиву, так як сукні вузькі і мають на меті підкреслити фігуру, то підійдуть не всім, також важливим фактором є довжина виробу, яка суттєво впливає на загальну естетику сукні.

Ціпао Китай

Сучасні ціпао шиють багато фабрик по всьому світі, але істинно китайські сукні, можна придбати лише в Китаї. Шукайте опт из китая, щоб отримати найякісніші, перевірені тисячолітніми традиціями товари з Китаю.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha