Статуси за темою:

Травневі свята

1

Всі ми з вами з нетерпінням чекаємо на травневі вихідні, адже це чудовий шанс відпочити аж цілих чотири святкових дні. Проте планувати відпочинок варто уже сьогодні. А який він може бути цей відпочинок? Зазвичай, при згадці про травневі свята у пам’яті викарбовуються спогади про сімейні пікніки, так звані вікенди із друзями. Це і справді дуже хороший і доволі недорогий спосіб відпочити у компанії близьких та друзів, поласувавши смачним шашличком, подихати свіжим та чистим повітрям, пограти у волейбол.

Для любителів не сидіти на одному місці травневі свята – це чудовий привід десь поїхати, адже цей час багатий на фестивалі та різноманітні заходи у різних містах. Наприклад, у Львові 3 першого по четверте травня відбуватиметься низка заходів до дня міста з дуже насиченою та цікавою культурною програмою. Мальовничі та захоплюючі тури пропонують перевізники по Кам’янці – Подільському, Чернівцях, Закарпаттю, Одесі, Швацьких озерах. Ужгород, як завжди приваблює туристів цвітінням сакури. Проте, якщо ви добираєтеся громадським транспортом, варто подумати зазадалегіть про квитки, адже в деяких напрямках уже на сьогодні квитків не має. Для романтичних натур чудовим відпочинком стане круїз на теплоході “Rosa Victoria” тут – надзвичайне місце вишуканості та елегантності. Окрім того, на даному теплоході можна влаштувати будь-яке свята за власним сценарієм.

А для тих, хто і так веде дуже активний та непосидючий спосіб життя, травневі вихідні можуть стати чудовою нагодою просто для того, аби нарешті виспатися, навести лад в собі та набратися нових сил.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha