Статуси за темою:

Типологія чоловіків

Піжон. Типологія мужиків

Типологія чоловіків:  СновидаРОМАНТИКПАЦІЄНТЗавгоспПедантФілософ.

 1. Сновида
Мабуть, самий численний вид. Чоловік-сновида може генерувати по кілька філософських висловів за ніч, а при бажанні ще й вступати в конструктивний діалог. Однак секрети в сплячому стані зберігати категорично не вміє. Навіть свої.

Поліна: “Чоловік якось вночі ні з того ні з сього застеріг:« Не чіпай лівий чобіт! »Я зацікавилася, запитую:« А що там? »Він:« Вітер. Не чіпай ». Ну я ж жінка – послухала і зробила навпаки. Полізла по всіх лівих чобіт. подуву вітру так і не відчула, зате знайшла в одному (дійсно, лівому!) рівно 3000 780 рублів ».

2. РОМАНТИК
Вимираючий вид. Однак залишилися індивідууми ще здатні на красиві вчинки з метою здивувати дівчину. Іноді приємно, іноді не дуже. Зате завжди щиро.

Анастасія: “Мій незнищенний романтик одного разу виписав (в самому прямому, фізіологічному сенсі) на снігу моє ім’я. Благо була ніч, і жодної душі навкруги. Повне ім’я, правда, не подужав, воно досить довге. Зате вистачило на два підкреслення і три знаки оклику! Що до цих пір служить для чоловіка предметом тихої гордості ».

3. ПАЦІЄНТ
На відміну від «романтика» є видом не вимираючим, а помирає. Довго, урочисто й трагічно. Чоловік-пацієнт потребує особливого догляду, а також у співчутті, підтримки і «чайочку з лимончиком».

Олена: “Чоловік, перш ніж випити будь-яку таблетку, підозріло запитує:« Що це? »Я вже й не знаю, ціаніду він від мене все чекає чи просто згадує, чи чув таку назву в рекламі, але запитує завжди».

4. Завгосп
Тече кран, перегоріла лампочка або треба повісити полку? Чоловік-завгосп вирішить всі проблеми! Хочеш ти цього чи ні. І не біда, що кран остаточно зірве, люстру доведеться викидати, а поличка відвалиться на голову. Зате все сам, сам.

Олена: “Я вже боюся його навантажувати чоловічою роботою. Останній раз, коли я просила вбити цвях, він з першого ж удару торохнув собі по пальцю, підскочив від болю і вдарився головою об відкриті дверцята. А потім ще півдня мене ненавидів за те, що я ніяк не могла стримати сміх, коли його жаліла ».

5. Педант
Так, вони все-таки існують – чоловіки, які нічого не розкидають і все прибирають. Так, що хочеться деколи забратися з дому …

Тетяна: “Чоловік миє всю їжу: банани, мандарини, капусту … йогурти. Може, воно, звичайно, і правильно, але чому тоді не помити б шоколадку, батон ковбаси, упаковку чіпсів. Їх же теж все брудними руками чіпають».

6. Філософ
Чоловіки цього типу – натури дуже тонкі. Вони часто шукають усамітнення, щоб поміркувати про сутність буття. А знайшовши, проводять в ньому велику частину ранку.

Анна: “У нас щоранку туалетна процедура триває рівно 40 хвилин. У будні він навіть встає раніше, щоб не порушувати багатовікову традицію. Я його питала вже не раз:« Що ж ти там робиш стільки часу? »
– Думаю.
– А чого так довго-то?
– Про вічне думаю … “

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha