Статуси за темою:

Типові схеми вуличних аферистів

Типові схеми аферистів

Сьогодні натрапив на ще одного афериста на західному ринку. Я в побутовому магазині заді мене хлопчина різко нахиляється і піднімає пачку грошей і штурхає мене ніби ці гроші були у мене під ногами він каже до мене: – Це ваші гроші? (а я знав цю схему) і кажу йому: – Ні не мої.

Ось так шахраї розводять людей, якщо ти візьмеш гроші, до тебе зразу підійде інша людина і скаже що то він загубив ті гроші, ви йому віддаєте він починає рахувати і каже вам: – тут не вистачає такої то суми, і якщо ви не хочете добровільно віддати йому усі гроші то йому допоможуть його хлопці.

За останні пів року я потрапив на 4-х аферистів три із них через інтернет.

1. Я виставляю на Сландо телефон, вечером дзвонить хлопчина хоче купити. Випитує у мене інфу про мою карточку і чи є там гроші під приводом того що вони юридична організація інакше не зможе переказати гроші. Він каже мені що зараз кине гроші і мені треба буде піти до банкомату і зняти їх. Дзвонить через годину каже йдіть до банкомату і диктує що робити, як виявилось в кінці він мені пудрив мізки і я натрапив на опцію відправити гроші і він мені диктує декларацію (а це була його карточка). Я звичайно його послав і пішов до дому, гроші йому не вислав. БУДЬТЕ УВАЖНІ КОЛИ ВАМ КАЖУТЬ НЕ СТАНДАРТНІ ФОРМИ ПЕРЕКАЗУ ГРОШЕЙ.

2. Якась дівчина в контакті просить срочно поповнити рахунок на телефон, мол вона на АТО і немає банкоматів. Я провірив інфу по сторінці, як виявилось то був фейковий аккаунт і скоріш за все то був хлопець який розводив усіх потрохи.

3. Виставив на Сландо одну річ, і так само хлопака переказав мені гроші і просив щоб я йшов до банкомату, але трохи іншу інформацію мені толкав. Я відмовився сказав будуть гроші тоді вишлю, він більше не дзвонив.

Будьте уважні, коли бачите лежить пачка грошей в людному місці, не піднімайте 90 відсотків будите мати проблеми. Коли вам пропонують не стандартні форми оплати, краще перепитайте у банкірів чи є такі послуги?. Моя знайома торгує в неті і також жаліється що зараз дуже багато стало шахраїв.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha