Статуси за темою:

Укрзалізниця. Як дешевше купити квитки online

Те, що купити квитки на поїзд в Україні можна і інтернеті – не новина. Те, що електронні квитки не потрібно обмінювати в залізничній касі – теж. Але от те, що їх можна купити дешевше ніж на сайті від самої Укрзалізниці – знають не всі. Тож як це зробити?

Я помітив цю “схему” випадково, коли переглядав сайт Приватбанку. Там недавно відкрили сервіс, де можна купить жд билеты онлайн, от я й вирішив зрівняти – а чи не бере Приват собі додаткову комісію? Я був у легкому шоці, коли побачив, що додаткових комісій не те, що немає, а ціни загалом менші! Порівнював ціни на електронні квитки із цінами, що на сайті, який пропонує сама Укрзалізниця 2015-09-06_225549. Далі детальніше у скрінах (клікабельно).

Для прикладу, обираємо поїзд Тернопіль – Київ на дату 30.09.2015:

Як купити квитки на поїзд онлайн

Зі списку обираємо будь-який поїзд, я взяв “050 Л Трускавець – Київ”, тип вагону П – плацкарт, доступний вагон лише один, обираю місце №10:

 Дешевше купити білети на поїзд в інтернеті

Як бачимо, ціна квитка – 129.61 грн. І тут варто розуміти, що ціну входить постільна білизна. Але, якщо купляти електронний квиток через офіційний сайт від Укрзалізниці, то ціна не міняється, якщо постільну білизну виключити:

Укрзалізниця, постільна білизна входить у ціну на  електронний квиток

А тепер зайдемо на сайт продажу квитків онлайн від Приватбанку. Обираємо той же поїзд, на ту ж дату:

Квитки на поїзд онлайн Приватбанк

Далі той же вагон і те ж місце:

Квитки на поїзд онлайн. Приват24

Зверніть увагу, що постільна білизна теж включена. І ось яка виходить ціна:

2015-09-06_232146

До оплати 123,61 грн. А це на 6 гривень дешевше, ніж на офіційному сайті Укрзалізниці. Але це ще не все!!! Виключаємо постільну білизну, і бачимо таке:

Квитки онлайн без постільної білизни. Приват24

Ціна на електронний квиток 96.61 грн, що на 23 гривні дешевше!!! Економія суттєва, чи не так?

Ви можете перевірити цю “схему”, на своїх прикладах, це лише один із можливих. Єдиний раз, коли на моєму досвіді вона не подіяла, був коли я дивився на квитки приміського поїзду. Кажуть, що якщо купляти через касу, то буде ще дешевше, але пам’ятаючи про черги, та й взагалі про сам факт витрати часу на паломництво до неї, бажання економити на цьому уже відпадає 🙂

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha