Статуси за темою:

Весняний відпочинок

Куди поїхати відпочивати? Саме це питання задають собі більшість людей із приходом весни. Адже після довгої холодної зими хочеться на повні груди вдихнути перше весняне тепло і гарно провести чи то відпустку, чи то вихідні.

Весняний відпочинок де відпочити весною?

Для прихильників активного відпочинку існує безліч гірськолижних курортів, на яких ще на початку березня, можна навіть зустріти сніг, наприклад, гірськолижні курорти Андорри, що на Піренеях. У квітні, коли вже достатньо потепліє, можна відвідати Індію, Таїланд, там температура вже досягає до +30.

З початком весни розпочинається активна фестивальна діяльність, тому дуже чудово, якщо відпочинок співпадає з проведенням якогось фестивалю. Якщо ви не можете дочекатися літа і вже хочете а море, то не проблема. У Ізраїлі в квітні уже відкривається морський сезон, температура сягає позначок комфортних +22. Також у плані морського відпочинку є Туніс, Єгипет, Турция Река Алара.

Травень знаменується великою кількість екскурсійних турів та стрімким підняттям цін на них. Адже температура стає вищою, так само як і бажання відпочити, особливо під час травневих свят. Зазвичай, у цей час спостерігається значна кількість поїздок у Європу.

Отже, як бачимо, для гарного відпочинку не обов’язково чекати літа, адже весною також можна відвідати безліч гарних місць.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha