Статуси за темою:

Які IP-камери вибрати для спостереження?

Щоб вибрати кращі відеокамери спостереження, спочатку потрібно визначити цілі. Метою установки системи відеоспостереження може бути підвищення безпеки, зменшення кількості крадіжок, підвищення продуктивності або боротьба з шахрайством.

Завдання і функції IP-відеокамер спостереження

Хочете отримувати сповіщення про загрози або вам потрібно записати відео, щоб в разі необхідності використати його для з’ясування обставин інциденту? Можливо, за допомогою відеокамер спостереження ви хочете вести статистику відвідуваності вашого магазину? Ваші цілі безпосередньо впливають на ціну і можливості вашої майбутньої системи відеоспостереження. У будь-якому випадку, камера відеоспостереження повинна мати певний функціонал, який дозволить вам досягти ваших цілей.

Як правило, IP-камери відеоспостереження, які використовуються для запису архівів, не мають аналітичних функцій і коштують дешевше так званих “розумних” відеокамер. Дорожча відеокамера спостереження здатна активувати сигнал тривоги, якщо хто-небудь перетне віртуально задану лінію або залишить без нагляду підозрілий пакет. Також вам потрібно буде заплатити більшу суму грошей за варіфокальний об’єктив, можливість запису якісного відео в умовах недостатнього освітлення і функції вбудованої відеоаналітики. Якщо ви хочете, щоб відеокамера спостереження могла розпізнати крик людини, покупка обійдеться вам ще дорожче. Кожна камера відеоспостереження має обиратися на основі унікальних вимог, які залежать від місця установки.

Недорогі камери відеоспостереження будуть ефективними в невеликих приміщеннях. Незважаючи на те, що 1-мегапіксельна IP-камера спостереження, швидше за все, є найдешевшої в асортименті будь-якого виробника, різниця в ціні цієї камери і відеокамери з більш високою роздільною здатністю настільки мала, що купувати обладнання з роздільною здатністю менше 2 мегапікселів немає жодного сенсу. Камери з фіксованим об’єктивом також є найдешевшими. Вони зазвичай використовуються в невеликих кімнатах і прихожих. Об’єктиви зі змінною фокусною відстанню і моторизовані об’єктиви коштують дорожче, але полегшують установку обладнання і дозволяють регулювати поле зору віддалено. Поворотні камери (PTZ) мають механізм регулювання, нахилу і обертання зум-об’єктива.

Якщо вам потрібні відеокамери з відеоаналітикою, вам доведеться заплатити за них більшу суму грошей, проте високотехнологічні камери миттєво сповістять службу безпеки, якщо хтось закричить або прозвучить постріл. IP-камери відеоспостереження, які здатні виявити загрозу і негайно сповістити про неї користувачів, дуже затребувані в якості засобів захисту великих об’єктів з високими вимогами до безпеки. Щоб мати можливість у режимі реального часу отримувати оповіщення про загрози, необхідно використовувати програмне забезпечення для відеоспостереження, призначене для обробки таких сигналів. Тривожний сигнал від відеокамери надходить у програмне забезпечення для управління системою відеоспостереження, яке і повідомляє про загрозу охороні.

Ваш остаточний вибір обладнання для відеоспостереження має повністю залежати від ваших вимог. Недорогі IP-камери відеоспостереження найкраще підходять для запису відео на випадок виникнення потреби в доказах події, а дорожчі пристрої надають розширені можливості, які можуть бути дуже важливими для цілей безпеки. Відеокамери спостереження принесуть максимальну користь, якщо будуть інтегровані в єдину систему безпеки, в яку також можуть увійти IP-домофони і системи контролю доступу.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha