Статуси за темою:

Як притягнути до себе гроші

Прийшов новий 2014-ий рік, кожен хоче, щоби він був успішнішим за минулий, а успішність – це гроші! Відповідно кожному цікаво, як заробити більше грошей. Складаються навіть різні фінансові гороскопи для людей, як це робити. Ми ж пропонуємо список із десяти правил, які допоможуть вам притягнути до себе гроші.

Гроші. Ялинка з грошей

1. Кожен день робіть щось корисне для інших, віддавайте щось іншим. Це може бути матеріальна допомога, моральна підтримка, або ж навчання, передача своїх знань і досвіту. Кінець кінцем – просто усмішка!

2. Пам’ятайте, щоби щось віддавати, потрібно мати це в надлишку! Тому кожен день наповнюйте себе енергією, досліджуйте власні способи підтримки та наповнення енергією: фізичне навантаження, творчість, медитація, енергетичні практики. Способів повинно бути багато, перевіряйте все!

3. “Боріться” з жадібністю, жлобством і невіглаством, досліджуйте ті сфери, в яких шкода віддавати: гроші, знання, любов, увагу. Саме ці сфери блокують і гальмують, гальмуючий потік позитивної енергії.

4. Перевірка на прийняття. Спостерігайте протягом дня, як Ви приймаєте подарунки від світу: компліменти, пропозиції про допомогу, подарунки “просто так”. Складно це робити? Тоді тренуйте свій навик прийняття таких “дарунків” від усього серця з широкою посмішкою.

5. Ні дня без дії! Саме дії є способом заземлення енергії, потенціалом залучення можливостей і фінансів. Дії необхідно здійснювати на всіх рівнях:

  • інтелектуальному (наповнюючи себе знаннями),
  • духовному (розвиваючи свої внутрішні можливості, свій характер),
  • енергетичному (займаючись медитацією чи відпочинком).

6. Підтримуйте внутрішню радість і спокій! Фінанси не приходять до тих, хто чіпляється за них або внутрішньо залежить від них, боячись втратити.

7. Розширюйте внутрішню силу, а це значить робити сьогодні те, що не робив вчора. Тут є елемент подолання, але саме це і дає внутрішню сміливість! Гроші “збирають” ті, хто йде Першим або принаймні попереду 🙂

8. Дозволяйте собі ставити сміливі і глобальні цілі . Як казав Наполеон : ” Проси максимум – отримаєш результат! “

9. Складіть карту свого духовного чи кар’єрного зростання, в центрі якої можна написати кінцевий, бажаний результат, а потім стрілочками на всьому аркуші розміщувати більш дрібні цілі, за допомогою якої зможете досягти глобальної мети.

10. “Не погоджуйтеся ні на що, крім кращого!” Цю фразу можна зробити девізом свого життя.

Все це потрібно робити не час від часу, а щодня і не по одному пункту, а все відразу! І успіх у новому році буде вам забезпечений.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha