Статуси за темою:

Як вибрати епілятор

Споконвіків жінки та дівчата боряться з природою, заради краси. Вони винаходять різні мазі, пудри, фарби – наносять все це на себе і стараються як найгармонійніше прикрити недоліки, або створити принади. Все це має одну мету – сподобатися чоловіку. Так еволюційно відбувся розвиток образу жіночності, який в своїй основі є протилежним до образу мужика. І одним із обов’язкових параметрів цього образу – це відсутність волосяного покриву на всіх частинах тіла (крім голови звісно ж). Іноді здається, що дівчата вирішили, колись, довжину волосся на голові компенсувати відсутністю волося у інших місцях, створюючи цим містичний баланс. Однак аби позбутися волосся на ногах і тілі не так просто. Благо сучасної цивілізації, дівчата мають спеціальні прилади – епілятори. Але тут виникає нова підступність і дилема – який епілятор вибрати? Про вибір ефективного приладу для епіляції, ми сьогодні й поговоримо!

Поради, як правильно вибирати епілятор

Принцип вибору епілятора

Дівчата, які вирішили купити епілятор, як правило, знають лише одне: “рекламували по тілівізору супер-пупер крутий епілятор, який має купу купезну різноманітних функцій, фірма виробника брендова, значить я його хочу”. Це не правильний підхід, бо чим більше функцій, тим дорожчий прилад, а наявність багатьох функцій – не роблять його дієвішим. Часто буває так, що заради якоїсь додаткової функції, виробники, приносять в жертву ефективність іншої. Також нагромадження функціоналу, призводить до подорожчання виробу. Тому варто знати про основні принципи вибору епіляторів. Складемо список того, на що варто звернути увагу при виборі:

 1. принцип роботи епілятора;
 2. розмір робочої поверхні;
 3. режими швидкостей;
 4. тип голівки для епіляції;
 5. функція знеболювання, та як вона працює;
 6. тип живлення;
 7. наявність додаткових функцій;
 8. бренд виробника;
 9. ціна.

Оцінюйте епілятори за цим списком, поступово відкидаючи варіанти, що вам не підходять. В кінці залишиться та модель, яку, шкоріш за все, Ви й придбаєте. А тепер давайте переглянемо що стоїть за кожним параметром.

Принцип роботи епілятора

Існує два типи роботи епіляторів: дисковий, пінцетний. Працюють вони однаково – обертаються диски або пластинки, захоплюють волосини і видьоргують їх разом з коренем. За словами консультантів дискові працюють ефективніше, бо площа їхньої поверхні більша, відповідно можливість пропустити волосини менша. Також дискові епілятори менше подразнюють шкіру, після них не залишається червоних плям на місцях вирваного волосся.

Розмір робочої поверхні

Розмір робочої поверхні вимірюється у кількості видалення волосин одночасно. Це напряму впливає на швидкість сеансу епіляції. Цим більше волосин видаляється – тим швидше. У дискових епіляторах ця кількість однакова – 32 волосини, а от пінцетні можуть бути з кількістю 20 і 40 волосин. Зважайте й на те, що більша кількість може бути й більш болісною.

Режими швидкостей

Перші епілятори робилися без швидкостей, що мало певні недоліки. Зараз ще їх меншає і більшість мають або два, або три режими швидкостей. Це дозволяє підібрати той режим епіляції, який вам підходить найбільше. Перша швидкість (повільна) – призначена для епіляції коротких і товстих волосин, вона також підійте тим дівчатам, які користуються епілятором вперше. Але для довгого чи тонкого волосся вона не підійде, тому існує друга швидкість (середня). Третя швидкість (висока), використовується для дрібного і тонкого волосся. Пам’ятайте, що різні типи волосся можуть рости одночасно, тому іноді потрібно робити епіляцію двічі на різних режимах. Також важливо знати, що чим швидший режим – тим болісніше.

Тип голівки для епіляції

Це питання зручності. Існують стаціонарні голівки і змінні. Зручніші змінні голівки, бо їх легше чистити. А очищення касет епілятора – важлива і обов’язкова процедура, так ви забезпечите себе імунітетом від зараження і подібних не приємних ситуацій. Пам’ятайте – гігієна понад усе!

Функція знеболювання

Всі знають, що епіляція – болючий процес. Про це знають і виробники, тому стараються розробити якомога ефективніший спосіб знеболення для своїх епіляторів. Як вибрати епілятор так, щоби біль не став найбільшим його жахом? Розглянимо основні типи знеболення, як використовуються в епіляторах:

 • ефект охолодження, при цьому ділянка шкіри перед епіляцією, обробляється спеціальним мішечком з гелем, це дозволяє зробити її менш чутливою до подразнення, народний спосіб: лід, або холодний рушник;
 • обдув холодним повітрям, принцип той самий, але замість охолоджуючого гелю, тут є спеціальний блок, який охолоджують наперед і вставляють в прилад, далі потік повітря через ного охолоджується і обдуває шкіру;
 • ефект масажу, доволі ефективний спосіб знеболення, використовує вібрацію і спеціальні масажні насадки, досягається за рахунок розслаблення і масажу ділянок, де проводиться епіляція.

Тип живлення

Існують три типи живлення епіляторів: від акумлятора, від мережі, від акумулятора і мережі одночасно. Накращими є універсальні, які працюють як відмережі, так і від акумуляторів. Якщо Ви думаєте, який епілятор вибрати: той, що працює від акумулятора, чи той, що працює ві мережі; сміло вибирайте другий. Недоліком акумуляторних є те, що працюють вони 30-40 хвилин на одній зарядці. Це не завжди достатньо для повної епіляції. Також недоліком є те, що із розрядкою втрачається й потужність приладу.

Додаткові функції

Це не надто важливі параметри і існують більше, як маркетологічні принади, проте багатьом дівчатам подобаються нові додаткові функції в епіляторах. Це можуть бути різні підсвітки, наявність насадок для початківців, для різних типів волосся, для епіляції в інтимних місцях. Тут все залежить виключно від вас, потрібні вам подібні функції чи ні.

Бренд виробника

Теж не надто важливий параметр. Тут вибір більше чере надійність. Для цього варто читати відгуки користувачів в інтернет магазинах, чи спеціальних спільнотах. Основними лідерами є Braun, Philips, Rowenta, але і ціни у них відповідні. Детальніше ознайомитися з виробниками епіляторів радимо в інтернет магазинах, наприклад у фокстроті https://lviv.foxtrot.com.ua/ru/shop/epilyatory.html.

Ціна епілятора

Також індивідуальний параметр, запитайте у себе, яку ціну ви готові оплатити за епілятор. Чи скільки грошей у вас є на цей прилад, а далі профільтруйте у тому ж магазині і гляньте, що вам підходить.

Як вибрати епілятор. Ефективна епіляція

Це всі поради і основні параметри, які потрібно враховувати при виборі хорошого епілятора. Надіємось, що вам допоможе ця інформація і вдалого вам вибору 😉

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha